Yurt Ici Kargo Ne Zaman Gelir?(Çözülmüş)

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Yurtiçi Kargo eve gelir mi?

İş Günü Gönderinizin adresinizden alınmasını tercih ediyorsanız saat 11.00’a kadar 444 99 99 no’lu Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak talebinizi iletebilir ya da saat 12.00’a kadar şubelerimize veya acentelerimize haber verebilirsiniz. Birimimiz, iş planına göre, talebinize dair yönlendirmeyi yapacaktır.

Yurtiçi Kargo şubede kaç gün bekler?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargolarınız; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde göndericiye kargosu, 3 gün sonunda iade edilmektedir.

Ankaradan istanbula kargo ne kadar sürer?

Bu nedenle “ İstanbul ‘dan Ankara ‘ya kargo ne kadar sürede gelir?” sorusu da bu doğrultuda cevap buluyor. İki şehir arasında gerçekleştirilecek olan kargoların teslimi kilometre bazında hesaplandığında en erken 1 iş günü en geç ise 2 iş günü olarak öne çıkıyor.

Kargoda tahmini teslim ne demek?

Tahmini teslim tarihi, müşterilere ödeme sırasında gösterilen “şu tarihe kadar teslim edilecek” kısmında belirtilen tarihtir. Bu değer, maksimum sevkiyata hazırlık günü ve maksimum nakliye günü sayısının toplamıdır. Tahmini teslimat tarihi, gün cinsinden ve son sipariş saati dikkate alınarak hesaplanır.

You might be interested:  Tokluk Kan Şekeri Ne Zaman Ölçülür?(Çözüm bulundu)

PTT Kapıdan kargo alıyor mu?

İşlemleri doğru yaptığınızda siparişinizi oluşturarak PTT kargo kurye görevlisi adresinize zamanında gelerek kargonuzu alacaktır. Postaya verilmek istenen posta gönderilerin, PTT tarafından gönderici adresinden alınması hizmetine “Adresten Alım Özel Hizmeti” denir.

Yurtiçi Kargo köye gelir mi?

toppik.com.tr olarak sevkiyatlarımızı gerçekleştirdiğimiz Yurtiçi Kargo, hafta içi ve Cumartesi günü 09:00 – 18:00 arasında teslimat yapmaktadır. Ayrıca birçok kargo firması Türkiye genelinde bulunan köylere teslimat yapmamakta, yapıldığı takdirde ilave ücret talep etmektedir.

Yurtiçi Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?

Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, ” Kargo İhbar Notu” bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir.

Aras kargo teslim alınmayan kargo ne olur?

Bu kişinin kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra imza karşılığında kargo teslim edilir. 3 gün içinde alıcı ya da alıcının teslim edilmesini istediği yetkili kişi tarafından teslim alınmayan kargolar size geri iade edilmektedir.

Yurtiçi kargom nerede kaldı?

Yurtiçi Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız yurtiçi kargo müşteri hizmetleri (444 9999) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

PTT kargo ne kadar sürede gider?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

Denizliden istanbula kargo kaç günde gelir?

Aras Kargo ‘da Denizli İstanbul Arası Kargo Teslim Süresi 5 Gün.

Kargolar en geç saat kaçta gelir?

1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT Kargo pazar günleri kapalıdır.

You might be interested:  Ek Tercih Ne Zaman?(Çözünme)

MNG kargo ile kaç gün sürer?

Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

Trendyol tahmini teslimat süresi nedir?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *