Yeşilçam 2 Sezon Ne Zaman?

Peki Yeşilçam dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor. İşte Yeşilçam 2. sezon fragmanı ve detaylar Usta yönetmen Çağan Irmak’ın gözünden, Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleminden çıkan, Sibel Tuna’nın yapımcılığını üstlendiği Sunset Film imzalı ‘Yeşilçam‘ın 2. sezonunun tamamı 10 Aralık’tan itibaren yayında olacak.

Yeşilçam 2 sezon 2 kısım ne zaman?

Türk sinemasının renkli dünyasını ekranlara taşıyan Yeşilçam dizisinin 2. Sezon 2. Kısım, 10 Aralık Cuma günü BluTV içerik kütüphanesine eklendi.

Yeşilçam 2 sezon 5 bölüm mü?

BluTV’nin dönem projesi olan Yeşilçam ‘ın 2. sezonunun ilk 5 bölümü 28 Ekim’de izleyicilerle buluşuyor. Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, yönetmen Çağan Irmak imzalı ‘ Yeşilçam ‘, ikinci sezonun ilk 5 bölümü 28 Ekim’de Blu TV’deki yerini alacak.

Kulüp 2 sezon ne zaman?

Eski İstanbul teması, konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Kulüp dizisi 2. sezon bölümleri 6 Ocak Perşembe günü yayınlanacak. Netflix Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: “Aile demek, sizi sabırsızca bekleyenlerin olması demek. Kulüp 2. kısım 6 Ocak’ta sadece Netflix’te.”

BluTV hangi diziler var?

En iyi BluTV dizi ve filmleri:

  • Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi (Polisiye, 8,2)
  • Masum (Suç, Gizem, 8,5)
  • Bartu Ben (Komedi, 7,7)
  • Alef (Polisiye, 8,1)
  • Pavyon (Belgesel, 7,6)
  • Chernobyl (Dram, 9,4)
  • Normal People (Dram, 8,5)
  • The Salisbury Poisonings (Polisiye, 7,3)
You might be interested:  One Punch Man 3 Sezon Ne Zaman?(Doğru cevap)

Yeşilçam ne zaman yeni sezon?

Dizinin ilk 5 bölümü 28 Ekim’de izleyicilerle buluşacak. Çevrimiçi dizi,film platformu BluTV; Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Çağatay Ulusoy, Nilüfer Açıkalın, Yetkin Dikinciler gibi isimlerin yer aldığı, ‘ Yeşilçam ‘ın, ikinci sezonunun ilk 5 bölümünün 28 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Yeşilçam 10 bölüm ne zaman?

BluTV’nin yeni dizisi Yeşilçam ‘ın sezon finali olan 10. bölümü 10 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlandı.

Kulüp 2 sezon olacak mı?

Kulüp dizisi 2. sezon ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix’İn sevilen dizisi Kulüp ‘ün yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. Yayınlanacak olan yeni bölümler ile ilgili fragman yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu.

Kulüp kaç bölüm?

Kulüp dizisinin iki sezondan ve toplam 10 bölümden oluşacağı duyurulmuştu. Kulüp dizisinin yayınlanan ilk sezonu 6 bölümden oluşuyordu. Bölümler 44-56 dakika arasında değişen sürelere sahipti. Dizinin 2. sezonu ise 4 bölümden oluşuyor.

Netflix deki kulüp dizisi kaç bölüm?

Netflix ‘in Kulüp dizisi yayınlandığı 1. sezonuyla 6 bölümden oluşuyor. O3 Medya yapımcılığında çekilen Kulüp dizisi yönetmenliğini Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan üstleniyor. 6 bölümden oluşan Kulüp 1. sezonun her bölümü ortalama 50 dakikadan oluşuyor.

Friends BluTV’de var mı?

Friends ‘in tüm bölümleri, dublajlı ve altyazılı seçenekleriyle uzun zamandır BluTV ‘de yayında.

BluTV nasıl ücretsiz izlenir?

Adım 1: BluTV anasayfasına girin ve üst kısımdaki “ Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Kayıt sayfasına buradan da ulaşabilirsiniz. Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin. Ardından “Kayıt ol” butonuna basın.

BluTV aylık ne kadar?

BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 29,90 TL, Apple uygulama içi ödeme seçeneği kullanılarak yapılan ödemelerde ise 29,99 TL’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *