Yeni C Serisi Ne Zaman Gelecek?(Çözülmüş)

2021 Mercedes CSerisi; yeni nesil Türkiye’de satışa sunuldu.

Yeni C-Serisi Türkiyeye ne zaman gelecek?

Güncelleme: Mercedes C – Serisi 1 Ekim 2021 itibariyle Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Yeni C-Serisi kaç TL?

Şubat ayında tanıtılan ve kısa süre önce Türkiye tanıtımları başlayan yeni 2021 Mercedes-Benz C – Serisi ‘nin fiyatı belli oldu. Yeni C – Serisi fiyatı 922.000 TL ‘den başlıyor. Vergisiz liste fiyatıysa 433.145 TL.

W206 C-serisi ne zaman gelecek?

Mercedes-Benz C – Serisi, 2021 yılı itibarıyla yeni nesline kavuşuyor. Model tarihinde pek çok ilki bünyesinde barındıran W206 kasa kodlu C – Serisi ‘nin resmi tanıtımı gerçekleştirildi.

2021 C200 ne zaman gelecek?

Uzun süredir kamuflajlı bir şekilde test edilirken görüntülenen yeni Mercedes-Benz C-Serisi için tarih verildi. Yeni nesil C-Serisi, 23 Şubat 2021 Salı günü saat 16:00’da şirketin medya platformu üzerinden dijital olarak tanıtılacak.

Mercedes yeni C ne zaman gelecek?

S-Serisi ürün gamı ve elektrikli modellerle birlikte aynı dönemde Türkiye’ye gelen 2021 Mercedes C -Serisi, şimdilik sadece tek paket üzerinden tercih edilebiliyor. Mercedes Türkiye’nin Eylül-Ekim döneminde Türkiye pazarına sunduğu önemli modellerden birisi de yeni nesil C -Serisi olacak.

Mercedes Eqs ne zaman Türkiye’ye gelecek?

Mercedes – EQ ‘nun ilk elektrikli lüks sedan modeli olarak karşımıza çıkan 2021 Mercedes EQS, Türkiye ‘ ye geldi.

Mercedes C 200 D ne motoru var?

Mercedes Benz ‘in mevcut C 200 CDI modelinde kullandığı 2.0 litrelik dizel motorun yerini alacak 1.6 dCi motor, ilk olarak yalnızca Mercedes Benz tarafından üretilen manuel şanzıman seçeneği ile gelecek. Alman otomobil devi aynı motorun otomatik şanzımanlı versiyonunu ise daha sonra duyuracak.

You might be interested:  Dünya Ne Zaman Yok Olacak?(En iyi çözüm)

Yeni Mercedes C fiyatı ne olacak?

Araç an itibariyle tek motor ve tek donanım seçeneğiyle ülkemizde! Mercedes – Benz ‘in internet sitesi üzerinde yeni nesil C -Serisi; C200 Edition 1 AMG adlı donanım paketi, 204 beygir gücündeki 1.5 litrelik turbo benzinli motoru ve 9G Tronic şanzıman ile yer alıyor. Başlangıç fiyatı da 922.000 TL olarak belirlenmiş.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *