Yasak Elma Ne Zaman Final Yapacak?(EN iyi 5 ipucu)

Yasak Elma final ne zaman 2021?

Yasak Elma dizisinin 4. sezonu, 7 Eylül 2020’den itibaren FOX’ta yayınlanmaya başlamıştır. Sezonun yönetmeni Murat Öztürk, senaristleri ise Melis Civelek ve Zeynep Gür’dür. Sezon 10 Mayıs 2021 ‘de yayınlanan 110. bölümü ile sona ermiştir.

Yasak Elma 5 sezon olacak mı?

Yasak Elma dizisi son gelen reytinglerle beraber büyük bir çıkışa geçerken aslında yeni sezon sinyallerini de vermişti. 10 Mayıs Pazartesi gününde 110. bölümle sezon finali yapan Yasak Elma dizisi 5. yeni sezonunun 2021 Eylül ayında başlaması bekleniyor.

Yasak Elma finali ne zaman 2020?

Yasak Elma dizisinin 3. sezonu, 9 Eylül 2019’dan itibaren FOX’ta yayınlanmaya başlamıştır. Sezonun yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, senaristleri ise Melis Civelek ve Zeynep Gür’dür. Sezon 23 Mart 2020 ‘de yayınlanan 74. bölümü ile sona ermiştir.

2021 Yasak Elma ne zaman başlıyor?

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Yasak Elma dizisi yeni sezon fragmanı yayınlandı. 111. Bölümüyle Fox Tv ekranlarında yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Yasak Elma 13 Eylül Pazartesi günü yeni sezon açılışını yapacak.

Yasak Elma kaç sezon oldu?

Yasak Elma yeni bölümü 27 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 20:00’de. Tekrarı 30 Eylül 2021 Perşembe günü saat 01:00’de. Tekrarı 3 Ekim 2021 Pazar günü saat 14:30’da ve saat 00:30’da. Yasak Elma yeni bölümü 20 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 20:00’de.

You might be interested:  Kadir Mısıroğlu Ne Zaman Öldü?(EN iyi 5 ipucu)

Yasak Elma 127 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Pazartesi 20.00 – Yeni Bölüm.

Yasak elma ne gün?

Yasak Elma dizisi her pazartesi akşamı dizi takipçilerinin karşısına çıkıyor.

Yasak Elma 5 sezon ne zaman başlıyor?

Yasak Elma dizisinin 5. sezonu, 13 Eylül 2021 tarihinde ekrana gelen 111. bölüm ile FOX’ta yayınlanmaya başlamıştır. Sezonun yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu, senaristleri ise Melis Civelek ve Zeynep Gür’dür.

Yasak Elma yeni sezon ne zaman basliyor?

Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay gibi isimleri buluşturan Yasak Elma, 110. bölümde sezonu geride bırakmıştı. FOX TV’nin fenomen haline gelen dizisinin 111. yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri ile paylaşıldı. Yasak Elma yeni sezon 13 Eylül’de başlıyor

Yasak Elma 6 sezon olacak mı?

Tam 5 senedir ekranda olan ve bu sezon final yapması beklenen Yasak Elma dizisinden, seyircisini şoke eden bir haber geldi. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, 6. sezonu çekmeye hazırlanıyor.

Yasak elma sezon finali nasıl bitti?

Ender, Kaya’ya destek olmak için tüm geçmiş hesaplaşmalarını bırakarak onun yanında olur. Hasan Ali ise Şahika’nın ölümünü hisseleri almak için fırsat bilir ve harekete geçer. Ender ve Yıldız’ın birlik olma vakti gelmiştir. Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır.

Yasak Elma 110 bölüm sezon finali mi?

Yasak Elma dizisi sevenlerinin karşısına en son sezon finali ( 110. bölüm ) ile çıktı. Ender ve Yıldız’ın sezon finalindeki maceraları ise izleyenlerini bir hayli güldürdü. Kaya ve Ender aşkının finali ise seyircileri bir hayli şaşırttı. Sezon finalinin ortasına bomba gibi düşen ise Yasak Elma ‘nın final sahnesi oldu.

Yasak Elma dizi seti nerede?

Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır. Dizinin çoğu sahnesi burada çekiliyor fakat bazı sahneleri İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çekilmektedir. Dizinin bazı sahneleri Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi yerlerde de çekilebiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *