Volkan Konak Programı Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Uzun bir aradan sonra yeniden ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak‘ ile sevenleriyle buluşan Volkan Konak, her cuma akşamı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak yeni bölüm ne zaman?

Star ekranlarında yayınlanan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, 16 Temmuz Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Volkan Konak hangi televizyonda program yapıyor?

Müzik şöleni yaşatacak olan programda sevilen isimler konuk olacak. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak STAR TV ekranında izleyici karşısına çıkacak. Program saat 20.00’de başlıyor.

Volkan Konak programı kalktı mı?

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak yayından kaldırılıyor.

Volkan Konak neden Kuzeyin Oğlu?

Konak ‘ın avukatı, “Davacının Karadeniz bölgesinde sıkça kullanılan bir tabir olan ‘ Kuzeyin Oğlu ‘ adını, sırf şiirin başlığında kullandı diye bir telif hakkı bulunmamaktadır. Müvekkilime halk tarafından takılan bu lakap zamanla ad ve soyadı gibi kendisiyle bütünleşmiştir. Bu lakap sayesinde üne kavuşmuştur.

Volkan Konak yaşı kaç?

Volkan Konak, (d. 27 Şubat 1967 Maçka, Trabzon) Türk halk müziği sanatçısı. Sanat ve müzik hayatına 1989 yılında Maçka yöresinde yaptığı derleme çalışmalarını topladığı Suların Horon Yeri adlı müzik albümüyle başladı. Daha sonraları beste çalışmalarına başladı.

Volkan Konağın konuğu kim?

Star ekranlarında yayınlanan ‘Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ‘, 25 Haziran Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Karadeniz müziğinin sevilen ismi Volkan Konak ‘ın yeni bölüm konuğu, ünlü şarkıcı Funda Arar.

You might be interested:  Hamilelik Testi Ne Zaman Yapılır?(Doğru cevap)

Volkan Konak konukları kimler?

Takipçileri tarafından ilgiyle izlenen Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ‘ın 16 Temmuz 2021 konukları Berksan, Hande Yener ve Kutsi olacak.

Volkan Konak’ın Konukları Kim 14 Mayıs?

Star ekranlarında yayınlanan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ‘ ın yeni bölüm konukları; Haluk Levent, Melek Mosso ve Sakiler grubu oluyor.

Volkan Konak ve eşi kimdir?

Volkan Konak’a Kuzeyin Oğlu ismini veren sanatçı Orhan Gencebay’dır. Konak, bunu bir röportajında dile getirmiştir. Kuzeyin Oğlu ismi ile ilgili daha öncede Hüseyin Öztürk adlı vatandaş, ismi izinsiz kullandığı gerekçesiyle Volkan Konak’a tazminat davası açmış ancak talep mahkeme tarafından reddedilmiştir.

Volkan Konak nereli kaç yaşında?

VOLKAN KONAK ‘IN HAYATI 27 Şubat 1967 tarihinde Trabzon’un Maçka ilçesinin Yeşilyurt köyünde dünyaya geldi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *