Vikings 6.Sezon Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Genel bakış

Sezon Bölüm sayısı Orijinal yayın tarihi
Başlangıç tarihi
5 20 28 Kasım 2018
6 20 4 Aralık 2019
30 Aralık 2020

6

Viking 7 sezon ne zaman?

Amazon, heyecanla beklenen son 10 bölümün 30 Aralık’ta Prime Video’da yayınlanacağını doğruladı.

Vikings 6 sezon nerede yayınlanacak?

Netflix’te 6. sezonun ilk kısmı, yani ilk 10 bölüm var.

Vikings 6 sezon son mu?

Dizinin final sezonu olan 6. sezonun ilk 10 bölümü daha önce yayınlanmıştı ancak dizi 5 Şubat 2020’de yayınlanan 6. sezon 10. bölüm ile 6. sezon için bir ara vermişti. Şimdi ise hem geriye kalan 10 bölümün tarihi belli oldu hem de yeni bir fragman yayınlandı.

Vikings dizisi final yaptı mı?

Vikings dizisi 6 sezonun ardından sona ermişti Michael Hirst ve MGM Television’ın Vikings: Valhalla adında bir devam dizisi üstünde çalıştığı ve Netflix’in diziyi aldığı 2019 Kasım’ında duyurulmuştu. İleride başka aksaklıklar çıkmazsa Vikings: Valhalla muhtemelen 2021 içinde yayına girecek.

Vikings 8 sezon olacak mı?

” Vikings ” dizisinin final sezonu, bu ay History Channel’da yayımlanmadan önce Amazon Prime’da yayınlanacak. Dizinin son sezonunun kalan 10 bölümü 30 Aralık’ta ABD, İngiltere, Almanya, Avusturya ve İrlanda’da Amazon’da yayınlanacak.

Vikings 6 sezon kaç bölümden oluşuyor?

Yapılan açıklamaya göre 20 bölümden oluşacak 6. sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak. Böylelikle Vikings ‘in ekran macerası toplamda 89 bölüm sürmüş olacak. Devam etmekte olan sezonunun bitimine dört bölüm kalan dizinin 5. sezon finali 30 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşecek.

You might be interested:  Eternals Ne Zaman Çıkacak?(EN iyi 5 ipucu)

Vikings ne zaman hangi kanalda?

Vikings Türkiye’de ilk 4 sezonu ile OTT platformu olan BluTV’de yayınlanmaktadır.

Vikingler yeni sezon nerede?

VİKİNGS HANGİ KANALDA? Vikinglerin yaşamını konu alan dizinin Türkiye’deki yayıncı kuruluşu DMAX olarak açıklandı. Projenin yeni bölümleri her Perşembe 11:00’de DMAX üzerinden izlenebilecek.

Vikings 6 sezon final mi?

History yapımcılığındaki Vikings 6. sezonu Şubat ayında yayınlanan sezon A’nın son bölümü ile sona erdi.

Vikingler sonunda ne oluyor?

Rus ve Vikingler arasında, Norveç’in kontrolünü ele geçirme girişimi, kardeşin kardeşi Bjorn Ironside’ın (Alexander Ludwig) anavatanı için Kral Harald (Peter Franzen)’la birlikte Kemiksiz Ivar’a (Alex Høgh Andersen) karşı savaştığı destansı bir savaşla sona erdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *