Vartolu Ne Zaman Dönecek?(Çözülmüş)

Vartolu niye yok?

Afganistan’a gitmeyi kabul eden Vartolu ‘yu Erdenetler öldürüyor. Daha önce ailesine vakit ayırmak için Çukur’dan ayrılmak istediği iddia edilen Erkan Kolçak Köstengil’in canlandırdığı Vartolu, Erdenetler’in yaptığı hamleyle ölüyor.

Vartolu Sadettine ne oldu?

Koçavalılar ve Vartolu tarafından başlatılan savaşta, Vartolu kaybeden taraf oluyor.

Vartolu döndü mü?

‘ Vartolu ‘ karakterini canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, 11 bölümlük aranın ardından Çukur’a geri dönüyor.

Vartolu nereye gitti?

Çukur’un Vartolu ‘su Erkan Kolçak Köstendil, Hollanda ekibi Amsterdam Gençlerbirliği’nin yeni kalecisi oldu. Çukur dizisinde canlandırdığı Vartolu karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Erkan Kolçak Köstendil, dizinin sona ermesiyle birlikte Hollanda’ya taşınmıştı.

Erkan Köstendil neden çukurda yok?

Çukur dizisinin Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil ‘den yeni dizi paylaşımı geldi. Temmuz ayında oğlu Marsel’in dünyaya gelmesinden sonra ailesi ile daha fazla vakit geçirmek için diziye ara verdiği konuşuluyor.

Vartolu neden Afganistan’a gitti?

4.Sezon’da Vartolu Saadettin Yamaç’ın İdris’i öldürdüğünü öğrenen Cumali Yamaç’ı vurur. Bütün aile bunu öğrenince Yamaç mahalleden ve evden kovulur. Vartolu, Yamaç’a destek olmuştur. Yamaç’ın isteği üzerine Halil İbrahim isimli adamı araştırmak için Afganistan’a gider.

Kemal çukura döndü mü?

KEMAL, ÇUKUR ‘A MASKELİ DÖVÜŞÇÜ OLARAK GERİ DÖNDÜ Ancak sürpriz bununla sınırlı değil. Uğur Yıldıran dövüş sahneleri için geçmişinden gelen özel bir eğitime sahip olduğu için şu an sahnelerde o rol alıyor fakat maskesi düştüğü zaman bir başka ismin yüzü gösterilecek.

You might be interested:  Yüzyüze Eğitim Ne Zaman Başlıyor?(Çözüm bulundu)

Erkan Kolçak Köstendil nerede kaleci?

Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil, Hollanda ekibi Amsterdam Gençlerbirliği’nin yeni kalecisi oldu.

Çukur Vartolu ölecek mi?

Vartolu Sadettin, bir koçovalı’nın ölmesini istemeleri sonucunda ölen isim Vartolu oldu. Vartolu Sadettin Böylelikle çukur dizisinden tamamen ayrılmış oldu. Mükemmel oyunculuk performansı ile izleyiciyi etkisi altına alan Erkan Kolçak Köstendil de ne yazık ki ölmek suretiyle bu diziden ayrıldı.

Cukur kim ayrıldı?

Geçen sezon ve bu sezonun ilk bölümlerinde Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan ise diziden ayrıldı. Ayrıca Berkay Ateş, Nur Sürer, Meral Çetinkaya ve Barış Arduç diziden ayrılan diğer isimler oldu. Selim Koçovalı karakterini 4 sezondur canlandıran Öner Erkan diziden ayrıldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *