Türkmenistan Hava Yolları Ne Zaman Açılacak?(Soru)

Türkmenistan Türkiye uçuşları ne zaman başlayacak 2021?

Son bir ayda, 9 Aralık ve 12 Aralık 2021 tarihlerinde Türkmenistan ‘dan Türkiye ‘ye karşılıklı iki uçuş düzenlendi. 21 Aralık 2021 ‘de bir İstanbul -Türkmenbaşı- İstanbul uçuşu daha gerçekleşecek.

Aşkabat İstanbul hava yolları ne zaman açılacak?

Türk Hava Yolları (THY) tarafından 15 Ocak 2021 tarihinde Cuma günü, saat 17.30’da Türkmenabat- İstanbul güzergahında özel bir uçak seferi düzenlenmesi planlanmaktadır.

Türkmenistan’dan Türkiye’ye uçuş var mı?

Türkiye ile Aşkabat ( Türkmenistan başkenti) arasındaki uçuşlar ortalama 3 saat 15 dakika sürer. Şu an Türk Hava Yolları, Türkmenistan yönüne aktarmasız uçan tek havayoludur.

Türkmenistan uçuşları iptal mi?

COVID-19 koronavirüs salgını nedeniyle, Türkmenistan Hava Yolları’nın tüm dış hat uçuşlarının iptali 01 Eylül 2021 tarihine kadar uzatılmıştır. Mevcut Biletler 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bileti İPTAL olan yolcular uçuşlar başladığında ücretsiz olarak yeni bir tarihe biletlerini değiştirebileceklerdir.

Istanbul’dan Türkmenistan’a uçak var mı?

İstanbul Atatürk Havalimanı ile Aşkabat arasında karşılıklı uçak seferleri bulunuyor.

Aşkabat istanbul uçak bileti var mı?

Aşkabat, İstanbul Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular. Evet, Aşkabat İstanbul 1666 TL’nin altında birden fazla uçuş bulunuyor. hemen tıklayın. Aşkabat İstanbul arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü. Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

You might be interested:  Rapor Parası Ne Zaman Yatıyor?(Mükemmel cevap)

Istanbul Aşkabat Bilet kaç para?

İstanbul – Aşkabat Uçak Bileti ₺ 4.988 TL ‘den Başlayan Fiyatlarla | (IST – ASB) – KAYAK.

Aşkabat havalimanını kim yaptı?

İhaleyi, 1990’ların sonundan beri Türkmenistan’da faaliyet gösteren bir Türk inşaat şirketi olan Polimeks kazandı. Yeni havalimanı, 17 Eylül 2016 tarihinde Türkmenistan cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimuhammedov tarafından açıldı. Proje, yaklaşık 2.3 milyar dolara mal oldu.

Türkmenistan sınır kapısı açıldı mı?

İran Karayolları Ulaştırma ve Bakım Kurumu’na bağlı Gümrük ve Transit Ofisi Genel Müdürü Cevad Hidayeti, Türkmenistan ile olan İnceburun Sınır Kapısı ‘nın açıldığını duyurdu.

Türkmenistan’a uçak bilet var mı?

Türkmenistan’ın başkenti Aşgabat’ın 10 km kuzeybatısında konumlanan Aşgabat Uluslararası Havalimanı’na uçuş seferi bulunan Türk Hava Yolları’ndan Türkmenistan uçak biletinizi alarak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan direkt ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Türkmenistan nasıl gidilir?

Umuma mahsus pasaport hamili vatandaşlarımız, Türkmenistan’a seyahatlerinde vizeye tabidir. Hizmet, hususi ve diplomatik pasaport hamili vatandaşlarımız vizeden muaf olmakla birlikte, davet edilmek ve pasaport bilgileri ilgili Türkmen makamlarına önceden bildirilmek kaydıyla ülkeye kabul edilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *