Trendyol Sipariş Iptali Para Iadesi Ne Zaman?

Ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor?

Siparişimi iptal ettim, ücret hesabıma ne zaman iade edilir? Sipariş iptaliniz onaylandıktan sonra; ücret iade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde hesabınıza/kartınıza yatacak ve artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Trendyol sipariş iptal edince ne oluyor?

Web ve uygulama üzerinden yapılan sipariş, iptal ve iade işlemlerinde Trendyol cüzdan seçeneğini kullanırsanız iptal ve iadeler anında cüzdana yatırılacaktır. Hesabımıza geri iade edilmesini istiyorsak bu işlem 2-10 iş günü sürecektir.

Trendyol para iadesi kaç gün?

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 15 gündür. Nasıl İade Ederim? trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

Kargoya verilen sipariş iptal edilir mi?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilmiş ise siparişi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için, size ulaştıktan sonra iade süreci uygulanması gerekmektedir.

Iade edildikten sonra para ne zaman yatar?

Kredi kartına yapılan iade tutarları, bankanızın işlem süresine göre, en geç 3 iş günü içinde ödeme yaptığınız kredi kartınıza; banka kartına yapılan iade tutarları, en geç 7 iş günü içinde ödeme yaptığınız kartınıza aktarılır.

You might be interested:  Kyk Yurt Basvurulari Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Kargoya verilmeyen ürün iptal edilir mi?

Mağaza tarafından henüz kargoya verilmeyen ürünler için iptal talebi onaylanır ve ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilir. Kargoya verilen ürünler için ise iade süreci uygulanması gerekmektedir.

Trendyol sipariş iptal cezası ne kadar?

0-500 TL arası sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası 25 TL’dir (Ürün başına) 500-1000 TL arası sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası 50 TL’dir (Ürün başına) 1000 TL üzeri sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası maksimum 300 TL olacak şekilde, ürün fiyatının %5’i olacak şekildedir (Ürün başına)

Sipariş nasıl iptal edilir?

Ürünleri veya Siparişleri İptal Etme

  1. Siparişlerim sayfasına gidin ve iptal etmek istediğiniz siparişi seçin.
  2. Siparişten çıkarmak istediğiniz ürünlerin yanındaki onay kutularını seçin. Siparişin tamamını iptal etmek isterseniz ürünlerin tamamını seçin.
  3. Bittiğinde İşaretli ürünleri iptal et’i seçin.

Hepsiburada siparişi iptal edince para geri gelir mi?

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandıktan 1 iş günü içerisinde yapılır. Hepsiburada tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

Koşulsuz iade hakkı nedir?

Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Trendyol ile nasıl iletişime geçebilirim?

Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmak için iletişim numarası 0212 331 0 200. Bu numaralar üzerinden soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Trendyol dan gelen kargoyu almazsak ne olur?

Evet iade oluyor. Paranız bir iki gün içinde iade ediliyor.

Internetten yapılan alışveriş nasıl iptal edilir?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, malın size teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınız bulunmaktadır. Sipariş verdikten hemen sonra, daha mal teslim edilmeden vazgeçerseniz, teslimi beklemeye gerek yoktur.

You might be interested:  Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Internetten sipariş edilen ürün nasıl iptal edilir?

Sipariş iptali nasıl yapılır?

  1. Öncelikle ürünü satın aldığınız mağazanın ürün için onay verip vermediğini kontrol edin.
  2. Ürünün henüz onaylanmadığı durumda;
  3. – Üye olarak alışveriş yaptıysanız, Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İptal Et butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Mobilya sözleşmesi iptal edilir mi?

Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *