Trendyol Para Iadesi Ne Zaman Yapılır?(En iyi çözüm)

Ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor?

Siparişimi iptal ettim, ücret hesabıma ne zaman iade edilir? Sipariş iptaliniz onaylandıktan sonra; ücret iade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde hesabınıza/kartınıza yatacak ve artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Trendyol cüzdan para iadesi ne zaman yapılır?

Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol iadesi ücretli mi?

Müşterilerin yaptıkları iadelerin kargo ücretini satıcılarımız karşılamaktadır. Yeniden gönderim yapılan ve teslim edilmeden geri dönen iadelerin kargo ücretlerini ise Trendyol karşılamaktadır.

Trendyol sipariş iptal para ne zaman yatar?

Web ve uygulama üzerinden yapılan sipariş, iptal ve iade işlemlerinde Trendyol cüzdan seçeneğini kullanırsanız iptal ve iadeler anında cüzdana yatırılacaktır. Hesabımıza geri iade edilmesini istiyorsak bu işlem 2-10 iş günü sürecektir.

Kargoya verilen sipariş iptal edilir mi?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilmiş ise siparişi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için, size ulaştıktan sonra iade süreci uygulanması gerekmektedir.

You might be interested:  Anne Kedi Yavrusunu Ne Zaman Bırakır?(Çözüm bulundu)

Iade edildikten sonra para ne zaman yatar?

Kredi kartına yapılan iade tutarları, bankanızın işlem süresine göre, en geç 3 iş günü içinde ödeme yaptığınız kredi kartınıza; banka kartına yapılan iade tutarları, en geç 7 iş günü içinde ödeme yaptığınız kartınıza aktarılır.

Trendyol cüzdan nedir eksi?

her yaptığınız alışveriş sonrası cüzdan hesabınıza 0 yüzde bilmem kaç bir miktar tanımlanır. ücret iadesi gelince tutar cüzdanım hesabına yüklenir. 3-5 tl’sine el koyarak cüzdanım hesabına yansıtırlar.

Trendyol cüzdanım 10 TL nasıl alınır?

Uygulama üzerinden cüzdan hesabınıza girdiğinizde ”Cüzdana özel avantajlarım” kısmında eğer 10 TL yükle 10 Trendyol Parası kazan ibaresi yer alıyor ise sizde bu kampanyaya katılarak 10 Trendyol Parası kazanabilirsiniz. Kampanya Trendyol Cüzdanım kısmında gözüküyorsa yüklemeniz halinde kazanabilirsiniz.

Trendyol cüzdanım nasıl iptal edilir?

Geri iade işlemi için “hesabım” kısmından “ trendyol cüzdanım ”a girerek “kartıma geri yükle seçeneğine tıklayarak para yüklediğiniz banka hesabınızı seçerek aktarım işleminizi başlatabilirsiniz. 2 ila 10 iş günü içerisinde geri iade işlemi sağlandıktan sonra trendyol cüzdanınızı kapatmış olursunuz.

Kargo ücreti iade edilir mi?

Yönetmelik çok açık: İadede ürün satılırken yapılan tüm masrafları satıcı alıcıya eksiksiz geri öder. Siz aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade ettiğinizde firma sizden kargo ücretini keserek geri ödeme yapıyor.

Trendyol iadede fatura gerekli mi?

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www. trendyol.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Trendyol fatura olmadan iade olur mu?

Faturanız yoksa aşağıdaki bilgileri boş bir kağıda yazıp iade paketinin içine koyup iadenizi yapabilirsiniz.

You might be interested:  Polis Teşkilatı Ne Zaman Kuruldu?(Doğru cevap)

Trendyol satıcı siparişi iptal ederse ne olur?

0-500 TL arası sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası 25 TL’dir (Ürün başına) 500-1000 TL arası sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası 50 TL’dir (Ürün başına) 1000 TL üzeri sipariş iptallerinde sipariş iptal cezası maksimum 300 TL olacak şekilde, ürün fiyatının %5’i olacak şekildedir (Ürün başına)

Hepsiburada siparişi iptal edince para geri gelir mi?

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandıktan 1 iş günü içerisinde yapılır. Hepsiburada tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

Trendyol iade ne zaman onaylanır?

Onaylanan İade – Satıcı Bilgi Merkezi. Aksiyon Bekleyen statüsüne geçen iade için satıcı tarafından Onayla ya da Ret Talebi yapılarak aksiyon alınması gerekir. 2 iş günü içerisinde aksiyon alınmayan iadeler sistem tarafından otomatik onaylanır. İade, satıcı tarafından kabul edildiğinde Onayla butonuna basılır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *