Trendyol Nisan Indirimi Ne Zaman?(Soru)

Trendyol ne zaman indirime girer 2021?

Trendyol efsane günler indirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlayacak. Trendyol 11.11 İndirimleri Ne Zaman Başlayacak? Trendyol 11.11 indirimleri 2021 senesinde 9 Kasım Cuma günü başlayacak ve 11 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Trendyol 2021 Aralık indirimi ne zaman?

TRENDYOL ARALIK AYI İNDİRİMLERİ NE ZAMAN? Trendyol ‘un kış alışverişi günleri 7-8 Aralık 2021 tarihlerinde. Aralık ‘ın 7 ve 8’inde indirimler bulunuyor.

Trendyol Ekim indirim günleri ne zaman?

Trendyol tarafından yapılmış olan açıklamaya göre Büyük Ekim indirim kampanyası 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında olacak. Bu tarihlerde Trendyol ‘da piyasanın oldukça altında fiyatlarla alışveriş yapılabilecek.

Trendyol Büyük Ağustos indirimi ne zamana kadar?

Kampanya 18-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Hemen alışverişe başla!

Trendyol indirim günleri ne zaman 2021 Eylül?

Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Trendyol ‘un Mega Eylül indirim kampanyasını gerçekleşeceği tarih belli oldu. Her ay gerçekleşen bu indirim kampanyası Eylül ayında 21-22-23 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hepsiburada indirim günleri ne zaman 2021?

Alışveriş yapacak vatandaşların heyecanla beklediği Hepsiburada Kasım indirimleri şimdiden internette trendler listesine girdi. Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Hepsiburada Efsane 11 indirimleri kampanyası 7 Kasım 2021 tarihinde akşam saatlerinde ilgililerin hizmetine sunuluyor.

You might be interested:  Canlı Dersler Ne Zaman Bitecek 2021?(Çözünme)

Gratis Aralık indirimi ne zaman?

Gratis 2021 yılbaşı indirimi ne zaman? 15 Aralık tarihinde başlayan Gratis yılbaşı indirimleri 31 Aralık 2021 gece saatine kadar devam edecektir.

Muhteşem Cuma ne zaman 2021?

Her yıl olduğu gibi Black Friday 2021 de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanacak. Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde gündemde olacak Şahane Cuma günleri tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilecek. Türkiye’de Şahane Cuma 26 Kasım 2021 gününe denk geliyor.

Indirim ne zaman başlıyor?

Ocak-şubat ve mart aylarında kış sezonu ürünleri indirime girer. “Nasılsa bahar geliyor, ne işime yarayacak kış ürünleri” diye düşünmeyin ve gelecek seneye yatırım yapın. Aynı şekilde ağustos sonu ve eylül ayı da yaz sezonu indirime girer. Bu tarihlerde de bir sonraki yaz için alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol indirim günleri ne zaman 2021 Kasım?

Dünyanın birçok ülkesinde sadece 11.11 tarihinde 24 saat boyunca kutlanılan alışveriş festivali Trendyol.com’da bir gün yerine 9-11 kasım tarihleri arasında tam üç gün sizlerle. Yüzlerce markada, yüz binlerce üründe %90’a varan indirimler Trendyol ‘da.

Trendyol süper indirim günleri ne zaman?

TRENDYOL SÜPER İNDİRİM GÜNLERİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR 2021? Trendyol Süper İndirim Günleri 7 Kasım gecesi başlayacak ve 11 Kasım’a kadar devam edecek. Efsane Kara Cuma kampanyası öncesi Kasım ayının ilk haftasında 11.11 indirimleri başlayacak.

Trendyol büyük Kasım indirim ne zaman?

TRENDYOL KASIM AYI SÜPER İNDİRİMLERİ NE ZAMAN? Trendyol Kasım ayı süper indirim günleri kampanyası 8 Kasım ‘da başlayacak ve 11 Kasım ‘a kadar devam edecek.

Trendyol Efsane Cuma ne zaman?

Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan online sitesi Trendyol ‘ Efsane Günler’ kampanyasını başlattı. İndirimler 23- 26 Kasım 2021 tarihleri arasında devam edecek. Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım’da başladı ve 26 Kasım’da sona erecek.

You might be interested:  Fed Faiz Kararı Ne Zaman?

Trendyol efsane kasım ne zaman?

23-26 Kasım ‘da uygulanan Efsane Fırsatlar sizleri bekliyor.

Trendyol Haziran indirimi ne zaman?

Trendyol haziran indirimi ne zaman? Haziran indirimi genelikle 20 Haziran tarihinde başlayamaktadır. Trendyol tarafından duyurusu her yıl yapılmaktadır. Trendyol ‘da 250 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *