Trendyol Ne Zaman Kuruldu?(En iyi çözüm)

Trendyol ne kadara kuruldu?

300 bin dolar sermaye ile kurulan Trendyol, 2010-2011’de Tiger Global ile Kleiner Perkins’ten ve 2014’te EBRD’den yatırım aldı. Dünyanın lider e-ticaret gruplarından Alibaba Group, 2018’de Trendyol ‘a ortak oldu.

Trendyol ilk nasıl kuruldu?

2010 senesinde yayın hayatına başlamış olan Trendyol Group, Türkiye’de moda sektöründe faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesidir. 2010 senesinde Demet Mutlu tarafından 300 bin dolar sermaye ile Bebek’teki evinin salonunda kurulmuştur. 2018 senesinde Trendyol pazaryerinin %75’i Alibaba tarafından satın alınmıştır.

Trendyol kimin firmasi?

Trendyol ‘un sahibi Demet Mutlu Türkiye’nin en büyük online ticaret sitelerinden birinin sahibi ve kurucusudur. Genç yaşında yaptığı cesur girişimle dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından birini kurdu.

Trendyol ne amaçla kuruldu?

e-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren Trendyol, 2010 yılında iş insanı Demet Mutlu tarafından 300 bin dolar sermayeyle kuruldu. İlk yıllarında sadece moda alanında online satış yapan Trendyol Grup’un markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by Trendyol bulunuyordu.

Trendyol kimin Alibaba?

Girişimci Demet Mutlu tarafından kurulan şirketin yüzde 75’i 2018 yılında, yüzde 86’sı ise 2021 yılında Çin merkezli alışveriş sitesi ‘ Alibaba ‘ tarafından 1 milyar 78 milyon dolara satın alındı. 2021 yılı itibarıyla şirketin ana hissedarı Çinli Alibaba frması olurken; kurucusu Demet Mutlu CEO’su oldu.

Trendyol sahibi Türk mü?

1. Trendyol ‘un kurucusu Türk iş kadını Demet Mutlu’dur. Demet Mutlu 22 Ağustos 1971 yılında New York’ta dünyaya gelmiştir. 2. Mutlu, üniversiteden sonra master eğitimine başlamış, bir iş kurma hayaliyle çıktığı yolda 300 bin TL sermaye ile evinin salonunda Trendyol ‘u kurmuştur.

You might be interested:  Abdülhamid Ne Zaman Öldü?(EN iyi 5 ipucu)

Trendyol un sahibi kim?

E- ticaret sektörünün odağında, müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş Trendyol Express, eğitimli personelleriyle kaliteli teslimat deneyimleri yaşatmak için 2018 yılında kurulmuştur.

Trendyol nasıl başarılı oldu?

Elde ettiği analizler sonucunda zekice adımlar atarak ekip, cihaz ve ürettiği kampanyalar ile istediği sonuca ulaşabildi. Veriye dayalı ilişkilendirme ile daha doğru değerlere ulaşabildiler. Yaklaşımları sonucunda ise Trendyol ‘un uzman ve donanımlı ekibi kısa bir sürede inanılmaz başarılı sonuçlar elde etmeyi başardı.

Trendyol yemek hangi illerde?

Trendyol Yemek hangi bölgelere hizmet veriyor? Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Yemek butonuna tıklayabilirsiniz.

Trendyol mağazaları nerede var?

Trendyol genel merkezi “SM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul” adresinde yer almaktadır.

Trendyol yemek nerelerde var?

şimdilik sadece istanbul-beşiktaş ve çevresine hizmet veren trendyol ‘un yeni projesi.

Trendyol ne kadar kazanıyor?

Trendyol go saatte ortalama “24 TL” gibi bir getirisi var. Masrafların hepsi kuryeye ait (vergiler, yakıt, sigorta vs.). Part Time ortalama şekilde çalışınca “2.500 TL” gibi bir kazanç elde edilebiliyor. Full çalışmada masrafları düştüğünde “4.000 – 5.000 TL” kazanmak mümkün.

Trendyol ne anlama gelir?

doğru okumadır. trendy ol da, trend yol da doğrudur. baştan düşünülerek, planlanarak bulunmuş oldukça başarılı bir isimdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *