Trendyol Mayıs Indirimi Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Trendyol Mayıs İndirimi Ne Zaman? Trendyol Mayıs indirimleri genellikle Mayıs ayının ilk 2 haftası içinde olmaktadır. Bununla birlikte Kampanya tarihleri Trendyol tarafından duyurulacaktır. Trendyol Mayıs indirimi ile binlerce üründe yüzlerce marka en avantajlı fiyatlarını sunmaktadırlar.

Trendyol ne zaman indirime girer?

Trendyol efsane günler indirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlayacak. Trendyol 11.11 İndirimleri Ne Zaman Başlayacak? Trendyol 11.11 indirimleri 2021 senesinde 9 Kasım Cuma günü başlayacak ve 11 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Trendyol Haziran indirimi ne zaman?

Trendyol haziran indirimi ne zaman? Haziran indirimi genelikle 20 Haziran tarihinde başlayamaktadır. Trendyol tarafından duyurusu her yıl yapılmaktadır. Trendyol ‘da 250 TL ve üstü alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Trendyol indirim ne zaman 2021 Ağustos?

Kampanya 18-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Hemen alışverişe başla! Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Trendyol indirimleri ne zaman 2021 Eylül?

Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Trendyol ‘un Mega Eylül indirim kampanyasını gerçekleşeceği tarih belli oldu. Her ay gerçekleşen bu indirim kampanyası Eylül ayında 21-22-23 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Trendyol indirim 2021 ne zaman?

Trendyol ‘un kış alışverişi günleri 7-8 Aralık 2021 tarihlerinde. Aralık’ın 7 ve 8’inde indirimler bulunuyor.

Trendyol Ekim indirim günleri ne zaman?

Trendyol tarafından yapılmış olan açıklamaya göre Büyük Ekim indirim kampanyası 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında olacak. Bu tarihlerde Trendyol ‘da piyasanın oldukça altında fiyatlarla alışveriş yapılabilecek.

You might be interested:  Mi Band 5 Ne Zaman Türkiye'Ye Gelecek?(Soru)

Trendyol 40 TL indirim kuponu nasil kullanilir?

Trendyol 40 TL İndirim Kampanyası Koşulları Yapı Kredi mobil uygulamasından ya da Yapı Kredi internet şubesine giriş yaparak indirime hak kazanmanız gerekmektedir. İndirim altın ve cep telefonu ürünler hariç tüm Trendyol ürünlerinde geçerlidir. 40 TL indirim 1 Mart gün sonuna kadar geçerli olacaktır.

Kutsal Cuma indirimi ne zaman?

Her yıl olduğu gibi Black Friday 2021 de Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanacak. Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde gündemde olacak Şahane Cuma günleri tüm dünya tarafından ilgiyle takip edilecek. Türkiye’de Şahane Cuma 26 Kasım 2021 gününe denk geliyor.

Hepsiburada indirim günleri ne zaman 2021?

Alışveriş yapacak vatandaşların heyecanla beklediği Hepsiburada Kasım indirimleri şimdiden internette trendler listesine girdi. Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Hepsiburada Efsane 11 indirimleri kampanyası 7 Kasım 2021 tarihinde akşam saatlerinde ilgililerin hizmetine sunuluyor.

Trendyol paylaş kazan nedir?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyol mega indirim kuponları ne zaman?

Mega indirim kuponu TRENDYOL İNDİRİMLERİ NE ZAMAN 2021? Trenyol indirimleri 8-11 Kasım tarihlerinde devreye girecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *