Trendyol Indirimleri Ne Zaman?(En iyi çözüm)

2021 Trendyol indirimleri ne zaman?

Trendyol 11.11 indirimleri 2021 senesinde 9 Kasım Cuma günü başlayacak ve 11 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek. Trendyol Efsane Günler Ne Zaman Bitiyor? Trendyol efsane günler kampanyası 30 Kasım Cuma günü sona erecek.

Trendyol Kasım indirimleri ne zaman?

TRENDYOL KASIM İNDİRİMİ 2021 NE ZAMAN? Trendyol Kasım İndirimi ya da Trendyol ‘un sitesinde yer alan ismiyle Trendyol Süper İndirim Günleri 9-12 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Trendyol indirimleri ne zaman 2021 Ekim?

Trendyol tarafından yapılmış olan açıklamaya göre Büyük Ekim indirim kampanyası 12-15 Ekim 2021 tarihleri arasında olacak. Bu tarihlerde Trendyol ‘da piyasanın oldukça altında fiyatlarla alışveriş yapılabilecek.

Trendyol süper indirim günleri ne zaman?

TRENDYOL SÜPER İNDİRİM GÜNLERİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR 2021? Trendyol Süper İndirim Günleri 7 Kasım gecesi başlayacak ve 11 Kasım’a kadar devam edecek. Efsane Kara Cuma kampanyası öncesi Kasım ayının ilk haftasında 11.11 indirimleri başlayacak.

Trendyol indirim ne zaman 2021 Aralık?

TRENDYOL ARALIK AYI İNDİRİMLERİ NE ZAMAN? Trendyol ‘un kış alışverişi günleri 7-8 Aralık 2021 tarihlerinde. Aralık ‘ın 7 ve 8’inde indirimler bulunuyor.

You might be interested:  Bebeklere Yumurta Ne Zaman Verilir?(Mükemmel cevap)

Trendyol indirimi ne zaman 2021 Kasım?

Dünyanın birçok ülkesinde sadece 11.11 tarihinde 24 saat boyunca kutlanılan alışveriş festivali Trendyol.com’da bir gün yerine 9-11 kasım tarihleri arasında tam üç gün sizlerle. Yüzlerce markada, yüz binlerce üründe %90’a varan indirimler Trendyol ‘da.

Trendyol 8 Kasım indirimi başladı mı?

Trendyol, 8 -11 Kasım arasında sürpriz indirimler yapacak. Süper indirim yapılacak ürünler arasında bilgisayar, tablet, cep telefonu, elektrikli araçlar, giyilebilir teknoloji ürünleri, ayakkabılar, botlar, kış lastiği, gıda ve çocuk giyimlerinin de olduğu kategoriler var.

11.11 indirimi nedir?

11 Kasım indirimleri birçok markanın büyük oranda fiyatları düşüşe geçiren özel bir gündür. İnsanların ihtiyaçlarını karşılaması için ortaklaşa olarak düzenlenen bir alışveriş festivali olarak görülebilir. 11.11 indirimi her yılın 11 Kasım tarihini işaret eder.

Kasım indirimi ne zaman başlıyor?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Efsane Cuma indirimleri kasım ayının son günlerinde başlayacak. 26 Kasım tarihinde başlaması beklenen indirim günlerinin 1 hafta sürmesi bekleniyor.

Trendyol indirim günleri ne zaman 2021 Eylül?

Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Trendyol ‘un Mega Eylül indirim kampanyasını gerçekleşeceği tarih belli oldu. Her ay gerçekleşen bu indirim kampanyası Eylül ayında 21-22-23 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hepsiburada indirim günleri ne zaman 2021?

Alışveriş yapacak vatandaşların heyecanla beklediği Hepsiburada Kasım indirimleri şimdiden internette trendler listesine girdi. Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Hepsiburada Efsane 11 indirimleri kampanyası 7 Kasım 2021 tarihinde akşam saatlerinde ilgililerin hizmetine sunuluyor.

Trendyol Kara cuma ne zaman 2022?

Dünya’da bu özel günün ismi Black Friday olarak bilinirken, ülkemizde Efsane Cuma, Muhteşem Cuma, Kara Cuma gibi isimler alan dünyanın en büyük indirim günü Trendyol mağazasında Sihirli Günler adı ile kutlanmaktadır ve tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 26 Kasım’da gerçekleşecektir.

You might be interested:  Kabotaj Bayramı Ne Zaman?(Çözülmüş)

Büyük indirim ne zaman?

Türkiye’de Black Friday ve Efsane Cuma olarak bilinen bu indirim çılgınlığı 27 Kasım 2021 tarihinde başlayacak. Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir.

Trendyol Kara cuma ne zaman?

Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan online sitesi Trendyol ‘Efsane Günler’ kampanyasını başlattı. İndirimler 23- 26 Kasım 2021 tarihleri arasında devam edecek. Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım’da başladı ve 26 Kasım’da sona erecek.

Büyük kasım indirimi ne zaman?

Black Friday indirimleri bu yıl 26 Kasım Cuma gününe denk gelmektedir. Tek bir günde herkesin alışveriş yapması, insanların programının uymaması nedeniyle mağazalar ve e-ticaret siteleri bu indirim günlerini 4 güne çıkartarak müşterilerine Efsane Günler ile iyi bir deneyim sunmayı hedeflemişlerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *