Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

Transformers 6 olacak mı?

2022 yılında sinemalarda göreceğimiz filmin duyurusunu, yönetmen Steven Caple Jr. ve yapımcı Lorenzo Di Bonaventura gerçekleştirdi. Yapım süreci başlayan filmin başrol oyunculuğunu Anthony Ramos ve Dominique Fishback üstlendi.

Transformers 7 ne zaman gelecek?

Transformers 7: Rise of the Beast, 9 Haziran 2023’te Çıkacak Başlangıçta 24 Haziran 2022’de gösterime gireceği açıklanmış olan film, 9 Haziran 2023’e ertelendi.

Transformers 9 ne zaman çıkacak?

TRANSFORMERS, 9 HAZİRAN 2023’E ERTELENDİ Steven Caple Jr. tarafından yönetilen filmin yeni vizyon tarihi 9 Haziran 2023 olarak açıklandı. 1990’lı yıllarda geçen bir hikayeyi anlatacak olan filmin oyuncu kadrosunda Anthony Ramos, Dominique Fishback, Ron Perlman, Peter Cullen ve Luna Lauren Velez gibi isimler bulunuyor.

Transformers ne zaman vizyona girecek?

Çünkü serinin son filmi “ Transformers 5: Son Şövalye” dördüncü film olan “ Transformers: Kayıp Çağ”ın yalnızca yarısı kadar para kazanabildi. Durum böyle olunca “ Transformers 6 ” vizyon takviminden kaldırıldı ve önümüzdeki ay vizyona girecek “Bumblebee” ile birlikte seriye farklı bir yön verilecek.

Transformers kaç seri olacak?

Transformers Serisi Filmleri ve İsimleri Transformers serisi; Transformers, Transformers: Yenilenlerin İntikamı, Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü, Transformers: Kayıp Çağ, Transformers: Son Şövalye ve Bumblebee olmak üzere toplam 6 ffarklı ilmden oluşur.

Sam witwicky ye ne oldu?

Transformers filmindeki Sam Witwicky karakteriyle kariyerinde zirve yapan Shia LaBeouf kamu düzenini bozma suçundan tutuklandı.

You might be interested:  Sabah Namazı Ne Zaman Kılınabilir?(En iyi çözüm)

Transformers Rise of the Beasts ne zaman çıkacak?

Hikayesi 90’lı yıllarda geçecek olan Transformers serisinin son filmi Rise of the Beasts (Canavarların Yükselişi), 9 Haziran 2023 tarihinde vizyonda olacak.

Transformers ın yeni filmi çıkacak mı?

Yeni Transformers Filmi 2022’de Vizyonda Olacak Deadline’ın haberine göre Paramount, yeni Transformers filminin 24 Haziran 2022 tarihinde beyaz perdede olacağını açıkladı.

Transformers ne zaman hangi kanalda?

Başrollerinde Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel,Tyrese Gibson, Jon Voight’ın oynadığı ” Transformers ” filmi Kanal D’de.

Thor 4 ne zaman vizyona girecek?

Transformers 7 ‘nin adı Transformers: Rise of the Beasts olarak açıklandı. Michael Bay’in ilk filmlerini yönettiği Transformers serisinin 7. filmi için harekete geçildi. Transformers 7 ‘nin resmi adı Transformers: Rise of the Beasts olarak açıklandı. Transformers: Rise of the Beasts’in prodüksiyonu ise başladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *