Tozkoparan Iskender 27 Bölüm Ne Zaman?(Çözünme)

Tozkoparan İskender 2 sezon ne zaman baslayacak 2021?

TOZKOPARAN İSKENDER HANGİ GÜN? Tozkoparan İskender yeni sezonu 21 Kasım 2021 (bugün) tarihinde başlıyor. Pazar günleri yayınlanacak olan dizi saat 17.30’da başlayacak.

Tozkoparan İskender 28 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Aldığı bu karar onu ormanda Kuzgunlarla tehlikeli bir karşılaşmaya doğru sürükleyecektir. “ Tozkoparan ” 29 Temmuz Pazartesi günü TRT 1 ‘de!

Tozkoparan İskender 27 bölümde neler olacak?

İskender, özel güçleri sayesinde Salih, Fikri ve Mavi Ay’ı zindandan kurtarmayı başarır ve padişaha düzenlenecek suikast girişimini engellemek için harekete geçer. Ancak yeniçerilerin Tozkoparanları casus sanması işleri bir hayli zorlaştırır.

Tozkoparan İskender 5 bölüm ne zaman yayınlanacak?

TRT 1ekranlarında yayınlanan ilk bölümünü çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan, beşinci bölümüyle bu gün saat 17.15’te ekrana geliyor.

Tozkoparan İskender nerede ve ne zaman başlıyor?

Tozkoparan İskender, yapımcılığını Fotoroman Film Yapım’ın üstlendiği, 2 Ocak 2021 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan macera, tarih, komedi ve fantastik türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ve Çekmeköy ilçelerinde yapılmaktadır.

You might be interested:  Tekalifi Milliye Emirleri Ne Zaman?(Doğru cevap)

TRT 1 Tozkoparan İskender yeni sezon ne zaman?

TRT 1 ‘in sevilen çocuk dizisi Tozkoparan İskender, yeni sezonda ilk bölümüyle 21 Kasım Pazar günü saat 17.30’da ekranlardaki yerini alacak.

Bugün Tozkoparan iskender var mı?

Tozkoparan İskender, her pazar saat 17:00’de TRT 1’de ekrana geliyor.

Tozkoparan iskender 28 bölümde neler olacak?

Tozkoparanların yurdu kemankeş ocağının yıkımından son anda Tozkoparan yayını kurtaran Salih, hastanede iyileşme sürecindedir. İskender ve Mavi Ay, başlarına gelen maceralardan sonra Salih’in iyileşmesini beklerken sabırlı olmak zorundadır. Üstelik okuldan da atılmışlardır.

Tozkoparan iskender yeni sezon saat kaçta?

Tozkoparan İskender dizisi pazar günü izleyicilerle buluşuyor. Çocukların her hafta sonu merakla beklediği Tozkoparan İskender, bugün saat 17.30’da 23. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Tozkoparan İskender dizisinin kadrosunda Tozkoparan dizisinden tanıdığımız isimlerin yanı sıra sürpriz oyuncular da var.

Tozkoparan İskender 26 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Ekranların tek gençlik dizisi Tozkoparan İskender ‘in sezon finali ( 26. bölümü ), 5 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak.

Tozkoparan İskender 25 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yetenekli oyuncu kadrosuyla ve çekimleriyle beğeni toplayan Tozkoparan İskender ‘in 25. bölümü, 30 Mayıs 2021 Pazar günü saat 17.30’da TRT 1’de seyircisiyle buluşacak.

Tozkoparan İskender 14 bölüm ne zaman?

Başrollerinde Çağan Efe Ak ile Defne Ersen’in oynadığı Tozkoparan İskender dizisinin 14. son bölümü 14 Mart Pazar akşamında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Tozkoparan iskender 5 bölüm ne olacak?

Tozkoparan İskender 5. Bölüm En çok puanı toplayan takım, yarışı kazanarak okulu temsil etmeye hak kazanır. Diğer yandan Rüya, İskender ‘in Salih’in gerçek oğlu olmadığını öğrenir. Ertesi gün İskender, okula gelirken arkadaşlarına sevimli bir hediye getirir. Ancak bu hediye başlarına bela olacaktır.

You might be interested:  Ehliyet Kursları Ne Zaman Açılır?

Tozkoparan son bölüm ne zaman?

Tozkoparan İskender 5 Haziran Cumartesi 26. bölümü ile sezon finali yapmıştı.

Tozkoparan iskender yeni bolum ne zaman?

Tozkoparan İskender dizisi, her pazar saat 17:00’de TRT 1’de ekrana geliyor. Yeni bölümün tekrarı ise sabah 10.30’da yayınlanıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *