The Walking Dead 10 Sezon Netflix Ne Zaman Yayınlanacak?(Mükemmel cevap)

The Walking Dead 10 sezon Netflix neden eksik?

Konuyla alakalı Netflix distribütörlüğünden aldığımız bilgiye göre; Netflix, The Walking Dead 10. sezonunun lisans hakları için yasal sorunlar yaşadıklarını belirttiler. Tekrardan anlaşmanın sağlanmasının ardından en kısa zamanda The Walking Dead 10. Sezonuyla tekrardan Netflix platformuna geri gelecek.

The Walking Dead 10 sezon 16 bölüm Netflix ne zaman yayınlanacak?

Şimdi ise 10. sezon için yeni bir tarih verildi. The Walking Dead ‘in 10. sezonu eğer tekrar bir plan değişikliği olmazsa 1 Aralık’ta Netflix ‘te yayınlanacak. 10. sezon, 16 bölümden oluşuyor ancak hem 10. sezonun finalini pekiştirmek için hem de 11. sezonun ön hazırlığı olması için 28 Şubat’ta 10. sezon devam edecek.

Netflixte Twd var mı?

Artık AMC dizinin 28 Şubat 2021 tarihinde geri döneceğini biliyoruz. Netflix, sezon finalinin televizyon yayınından beş ay sonra zombi dizisinin bütün bölümlerini eklediği için, The Walking Dead ‘in 10. Sezonunun Eylül 2021’de Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

You might be interested:  Fb Gs Maçı Ne Zaman?

The Walking Dead 10 sezon 17 ne zaman?

Şimdi ise izleyiciyi 6 bölümlük bir serüven bekliyor. 10. sezon 17. bölüm olan Home Sweet Home, 28 Şubat 2021’de yayınlanacak.

The Walking Dead 10 sezon 16 neden yok?

ABD kanalı AMC, Mart ayında Twitter’da hayranlarına şunları söyledi, “Koronavirüs nedeniyle maalesef ki The Walking Dead 10. sezon finalinin post prodüksiyonunu bitirmeyi imkansız hale getirdi. Bu yüzden 10. sezon 15.bölüm 5 Nisan’da yayınlandıktan sonra sezon devam edemeyecek.”

The Walking Dead 10 sezon hangi platformda?

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi ‘ The Walking Dead ‘ yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra, her pazartesi saat 21.30’da ilk kez ve sadece FX kanalında olacak. Dizinin 10 ‘uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu seç izle/dizi klasöründe ekranlara gelecek.

The Walking Dead 10 sezon 16 bölüm nereden izlenebilir?

10. sezon 16. bölüm sadece FX’te! ✌ Tekrar bölümümü 25 Ocak Pazartesi 21.30’da izleyebilirsin.

The Walking Dead Season 10 sezon 16 bölüm nereden izlenir?

TWD 10. sezon 16. bölüm tekrarını 25 Ocak Pazartesi 21.30’da FX’te izleyebilirsin!

The Walking Dead neden yayından kaldırıldı?

THE WALKİNG DEAD 10.SEZON NETFLİX’TEN NEDEN KALDIRILDI? Konuyla ilgili Netflix’ten henüz bir açıklama gelmezken, dizinin yeni sezonunun kaldırılma sebebi olarak telif haklarındaki anlaşmazlığın neden olduğu ileri sürülüyor. The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır.

Walking Dead hangi platformda?

The Walking Dead 11. sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak.

Fear The Walking Dead Netflix de var mı?

Fear The Walking Dead Netflix ‘te bulunmuyor. Dizinin ilk 5 sezonunu izlemek isteyenlerin Amazon Prime Video’ya bakmaları gerekiyor. Dizinin 6. sezonu henüz Türkiye’de yayınlanmadı. Yeni bölümleri izlemek için interneti kullanmanız gerekebilir.

You might be interested:  2021 2022 Ortaokul Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?(Çözüm bulundu)

The Walking Dead bitti mi?

The Walking Dead ‘in final sezonu sekiz adet aksiyon dolu bölümle başlayıp dizinin finaline kadar toplamda 24 bölüm olarak yayınlanacak. Dizi, 2022 yılında sona erecek.

The Walking Dead 10 sezon BluTV de var mı?

The Walking Dead, 10. sezonun yeni bölümleriyle 7 Ekim FX kanal yayınının hemen ardından sadece BluTV ‘de!

The Walking Dead 10 C ne zaman çıkacak?

Önümüzdeki sezon, hayranlar orijinal diziyi son kez izleyecekler ama yeni dizi ve film projeleri onları bekliyor. Geçtiğimiz temmuz ayında, The Walking Dead ‘in Comic-Con @ Home panelinde duyurulan 10. sezon devamı, 28 Şubat Pazar günü AMC’de yayınlanacak ve altı ek bölümden oluşacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *