Teknofest 2021 Ne Zaman?(En iyi çözüm)

TEKNOFEST 2021 ne zaman yapılacak?

21-26 Eylül tarihleri arasında yeniden İstanbul’da gerçekleşecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST ‘in bir parçası olmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linkten gerçekleştirebilirsiniz. TEKNOFEST 2021 İstanbul’da yer almak, yarışma hakkı elde etmek için SON BAŞVURU TARİHİ 15 MART!

TEKNOFEST 2021 ne zaman bitecek?

18 yaş altındakiler için TEKNOFEST kayıt olma zorunluluğu bulunmayacak. TEKNOFEST 2021 ‘e katılmak isteyenler, organizasyonun saat ve tarih bilgisine yoğunlaştı. Etkinlik 26 Eylül’de bitecek.

TEKNOFEST 2021 Fuarı ne zaman?

Teknoftest teknoloji fuarı 2021 bugün yani 21 Eylül’de başlıyor. 6 gün sürecek olan Teknofest 2021 fuarı 26 Eylül’de bitiyor. Girişlerin ücretsiz olduğu Teknofest 2021 fuarı kapıları saat 09.00-19.00 saatleri arasında açık olacak. Teknoloji yarışması olan Teknofest 2021 34 farklı kategoride düzenlenecek.

TEKNOFEST 2021 kaç gün sürecek?

Teknoloji tutkunlarının merak ve sabırsızlıkla beklediği Teknofest 2021 21 Eylül’de başladı. 6 gün sürecek olan Teknofest 2021 fuarı İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecek. Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan Teknofest fuarına giriş ücretsiz.

Teknofest 2021 neler oluyor?

TEKNOFEST 2021 Teknoloji Yarışmaları kapsamında geçtiğimiz yıldan farklı olarak; Karma Sürü Simülasyon, İletişim Teknolojileri, Savaşan İHA, Ulaşımda Yapay Zeka, Sağlıkta Yapay Zeka, Kültür ve Turizm Teknolojileri, Lise Öğrencileri Kutup Araştırma Projeleri, Tarımsal İnsansız Kara Aracı, Sanayide Dijital Teknolojiler

You might be interested:  Kırmızı Oda Ne Zaman Başlıyor?(Çözünme)

Teknofest 2021 neler olacak?

Teknofest 2021, ne zaman başlayacağı ile pek çok kişinin gündemini oluşturuyor. Birbirinden özel etkinliklerle gerçekleşecek olan Teknofest 2021, jet motor tasarımı, robotaksi binek otonom araç, insansız hava aracı yarışması gibi gibi pek çok aşamayı ilgililer ile buluşturacak.

Teknofest biletli mi?

TEKNOFEST GİRİŞ ÜCRETLİ Mİ? TEKNOFEST İSTANBUL Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Gösteriler, Aktiviteler ve Seminerler’e katılım ve Uluslararası Girişim Fuarı’nı ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

Teknofest ucretli mi?

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, kapsamında düzenlenen gösteriler, aktiviteler ve seminerlere katılım ve Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi’ni ziyaret ücretsiz olup herkese açıktır.

Teknofest 2021 Kim Kazandı?

Semra Fiş Erümit ve Öğretim Görevlisi Adil Yıldız’dan oluşan Karadeniz Teknik Üniversitesi BAP Destekli TİD3B projesi, TEKNOFEST İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu kategorisinde birincilik ödülü kazanırken, Trabzon Üniversitesi Araştırma Görevlisi Dr. Lokman Şılbır’ın takım kaptanlığında, Prof. Dr.

Teknofest herkese açık mı?

Teknofest giriş ücreti talep edilmiyor, ziyaret ücretsiz olup herkese açık yapılıyor. Havacılık, Uzay ve Teknoloji alanlarında düzenlenen gösteriler, yarışmalar, aktiviteler ve seminerlerin düzenlendiği Teknofest, ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Teknofest 2021 saat kaça kadar açık?

Teknofest 21 Eylül ile 26 Eylül tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek. Teknofest 09.00-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

TEKNOFEST 2022 ne zaman?

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde, Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketleri, kamu, medya kuruluşları ve üniversitelerin destekleriyle düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bu yıl 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Milli Mücadele’nin

TEKNOFEST 2021 nerede nasıl gidilir?

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşecektir. TEKNOFEST FESTİVAL ALANINA NASIL GİDİLİR? TEKNOFEST festival alanına özel aracınızla gidebileceğiniz gibi Ring Seferleri ile de gitmek mümkün.

You might be interested:  Iş Bankası Ne Zaman Kuruldu?(Soru)

TEKNOFEST 2021 Ankara ne zaman?

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alınan yazıda, Bakanlıkları ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı yürütücülüğünde gerçekleştirilen dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST ‘in bu yıl 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenleneceği bildirilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *