Süper Loto Ne Zaman Çekiliyor?(Doğru cevap)

Süper Loto ne zaman çekiliyor hangi gün?

Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto ‘da bu akşamın çekilişi Sisal Şans tarafından noter huzurunda tamamlandı.

Süper Loto büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş ile belli oldu. 114 milyon TL’yi aşan büyük ikramiyesi ile çekilen Süper Loto ‘da şanslı rakamlar noter huzurunda belirlendi. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden bu akşamki Süper Loto sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca 115.994.769,76 TL devretti. 5

Sayısal loto ne zaman çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor.

Cilgin sayisal hangi gunler?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto’da dün akşam çekiliş heyecanı yaşandı.

Milli Piyango hangi günler?

Her ayın 9,19 ve 29’unda düzenlenen Milli Piyango çekilişinin 2021 Ekim ayında son çekilişi bugün yapılacak. Noter huzurunda yapılacak çekiliş sonrası Milli Piyango sonuçları ve sıralı tam liste millipiyangoonline ekranından paylaşılacak.

Milli Piyango oyunları hangi günler oynanır?

Milli Piyango uygulaması ile tüm oyunları online oynamak ve sonuçları takip etmek her zamankinden daha kolay! Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 120 Milyon TL! Rekor ikramiyeleriyle Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliyor!

You might be interested:  Typ Okullara Güvenlik Alımı Ne Zaman Başlayacak 2021?(Doğru cevap)

Milli Piyango 2022 büyük ikramiye ne kadar?

2022 yılbaşı çekilişi 31 Aralık Cuma günü 17.00-23.00 saatleri arasında gerçekleştirildi. Toplam ikramiyenin 670 milyon 760 bin lira olduğu Milli Piyango çekilişinde bilet sorgulama işlemi internet üzerinden yapılabiliyor. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye ve amorti kazanan numaralar da belli oldu.

Süper Loto ne kadar para veriyor?

Büyük ikramiyesi gerçekleşen çekilişte, Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar noter huzurunda belirlendi. Bu akşamki sonuçlara göre 108.759.458,11 TL devretti.

Çılgın Sayisal Loto ne kadar devretti?

Haftanın belirli günleri çekilişi gerçekleşen en çok kazandıran şans oyunlarından olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre tam 118.878.741,48 TL devretti. 2

Çılgın Sayısal Loto Joker nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara ( Joker ) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Cumartesi Sayısal Loto oynanacak mı?

Türkiye’de Sayısal Loto 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine ₺50.000.00 kazandırmıştır. 2020 yılında Millî Piyango’ya ait oyunların Sisal Şans’a devredilmesinden sonra adı Çılgın Sayısal Loto olmuştur. Önceden yalnızca çarşamba günleri çekilen Sayısal Loto, artık pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri çekilmekte.

Sayısal Loto Cumartesi ne zaman çekiliyor?

Milli Piyango tarafından organize edilen çekiliş, bilindiği gibi haftanın 3 günü; pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. 15 Ocak Cumartesi günü saat 21.30’da çekiliş heyecanı yaşandı. Şans oyunu severler, internette sık sık, “Çılgın Sayısal Loto çekildi mi? 6

Sayısal Loto ne kadar?

SAYISAL LOTO ‘DA YENİ ÖZELLİK SÜPERSTAR Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto ‘da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayısal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar’lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir.

You might be interested:  Sadakatsiz Ne Zaman Başlıyor?(Çözülmüş)

10 numara hangi gün çekiliyor?

On Numara haftada 2 gün çekilir: Pazartesi ve Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. 4

Sayısal Loto ikramiye nasıl alınır?

5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz. Bu ödemelerin bankadan yapılabilmesi için herhangi bir bayiden “ ikramiye bileti” alınması gerekmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *