Sular Ne Zaman Gelecek?(En iyi çözüm)

Suların ne zaman geleceğini öğrenmek için?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185’i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Su arıza numarası kaç?

185 Arıza İhbar Servisini aramadan önce su abone numaranızı mutlaka yanınızda bulundurunuz ve güncel adresinizi mahalle, cadde, sokak ve bina numarası olarak bildiriniz.

Kartal su kesintisi ne zaman bitecek?

Bitiş Tarihi: Çalışmanın tahmini olarak 4.12.2021 tarihinde saat 20:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Inegöl su kesintisi ne zaman bitecek?

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl İlçesi Süleymaniye Mahallesi İstiklal Caddesi ve civarında 27.12.2021-25.01.2022 tarihleri arasında, 10.00-16.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacaktır.

Su kesintisi nasıl Açtırılır?

SU AÇMA İŞLEMİ TEKRAR NASIL YAPILIR? Dilekçe ile söktürülen veya kestirilen sayacın tekrar bağlanması istendiğinde başvuru yapılarak, su açma işlemi yapılır. Borcundan dolayı sayacı sökülen veya suyu kesilen abone, ödeme yapınca sayacı yeniden takılarak suyu açılır.

185 numarası nedir?

İSKİ Alo 185 servisi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tüm telefonlardan 185 ‘i tuşlayarak İSKİ Alo 185 Servisi’ne ulaşabilirsiniz. – T.C. Kimlik No Güncelleme gibi konularda kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

185 nerenin telefon numarası?

İSKİ Alo 185 hizmet servisi yedi gün yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte olan bir hattır. Bütün telefonlar üzerinden 185 ‘in tuşlanması ile İSKİ Alo 185 hizmet servisine ulaşabilmek mümkündür. Su arıza ve fatura bilgileri için 185 numarası aranmaktadır.

You might be interested:  Kurbanbayrami Tarihi Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Kanalizasyon numarası kaç?

ALO 185 Çağrı Merkezi Su arızaları, kanal arızaları, su kirliliği, kaçak su kullanımı, Arızalardan kaynaklanan fiziki su kaçakları hakkında ihbarda bulunabilirler.

Zeytinburnu su kesintisi ne zaman sona erecek?

Bitiş Tarihi: Çalışmanın tahmini olarak 30.9.2021 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir. Su kesintisi duyuruları için tıklayın.

Avcılar’da su kesintisi hangi mahallede?

Avcılar İlçesi: Cihangir, Merkez, Firüzköy, Tahtakale ve Yeşilkent Mahalleleri ile E-5 üstü, Bizimevler ve Ispartakule.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *