Son Yaz Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

Son Yaz Cuma saat 20.00’de FOX’ta başlıyor!

Son Yaz dizisi ne zaman baslıyor?

FOX’un sevilen dizisi “ Son Yaz ”ın ikinci sezonu fragmanının yayınlanmasıyla birlikte yayın tarihi merak konusu oldu. Son Yaz 18 Eylül Cumartesi akşamı başlıyor.

Son Yaz Devam Edecek mi?

Son Yaz dizisi 25. bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Birce Akalay’ın da kadrosuna dahil olduğu dizinin başrollerinde Alperen Duymaz ve Ali Atay gibi isimler yer alıyor. Dizi 26. bölümde final kararı aldı.

Son Yaz hangi kanala geçiyor?

“ Son Yaz ”, çok yakında FOX’ta.

Son Yaz hangi gün çıkıyor?

İlgi ile takip edilen Son Yaz dizisi yeni bölümü ile FOX’ta Cuma günü yayınlanacak. Son Yaz Cuma FOX ekranlarında 25. bölümü yayınlanıyor. Canlı yayın FOX TV Cuma izlemek isteyenler Son Yaz dizisinin hayranları kaçırmadan ekran başında bulunuyor.

Son Yaz 2 sezon olacak mı?

“ Son Yaz ” 2. sezonuyla yayınlanmaya devam ediyor.

Son Yaz Tekrarı Hangi Gün?

Son Yaz dizisinin yeni bölümüyle 28 Mayıs 2021 Cuma günü saat 20:00’de sezon finali yapıyor. Tekrarı 5 Haziran 2021 Cumartesi günü saat 16:00’da ve saat 02:30’da. Tekrarı 6 Haziran 2021 Pazar günü saat 00:15’de.

Son Yaz ne zaman bitiyor?

Ali Atay, Birce Akalay, Alperen Duymaz, Emre Karayel ve Şebnem Dönmez gibi isimleri kadrosunda bulunduran Son Yaz final kararı aldı. Son Yaz 16 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak 26. bölümüyle ekranlara veda edecek.

You might be interested:  Yerel Ligler Ne Zaman Başlıyor?(Mükemmel cevap)

Son Yaz Star Tv’ye geçiyor mu?

Başrollerinde Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Birce Akalay ve Ali Atay gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi, 26. Bölümüyle ekranlara veda etmişti.

Son Yaz neden bitti?

Cuma akşamları ekrana gelen dizi yeni sezonda reytinglerin düşmesi ile Cumartesi gününe kaydırılmış ama reyting konusunda istenilen başarı elde edilemeyince final kararı almıştı. Dizi bu akşam ekrana gelecek olan 26. bölüm ile ekrana veda edecek. Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir.

Son Yaz Hangi gün 24 bölüm?

Son Yaz 24. bölümü FOX TV’de canlı yayın anında 2 Ekim Cuma 2021 saat 20:00’de izlenebilir.

Son Yaz Hangi bölüm final?

Son Yaz 26. bölüm FİNAL izle FOX ekranlarında 16 Ekim Cuma günü izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *