Sokagın Çoçukları Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sokağın Çocukları dizisinin 4. sezonuna doğru gelecek olursak kulislerden gelen son iddialarda BluTV’nin bu yapım için onay aldığı belirtildi. 3. sezonunda reytinglerde oldukça büyük bir başarı elde eden Sokağın Çocukları 4. sezonunun ise ancak 2022 yılının ilk yarısında BluTV platformuna gelmesi bekleniyor.

Sokağın Çocukları 3 sezon hangi gün?

İşte Sokağın Çocukları dizisinin 3. sezon tarihi SOKAĞIN ÇOCUKLARI 3. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK? Dizinin 3. sezonunun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili detaylar, BluTV yönetiminin gerçekleştireceği değerlendirmenin ardından netlik kazandı ve sevilen dizinin 3. sezonunun 11 Temmuz’da yayınlanacağı açıklandı.

Sokağın Çocukları 3 sezon ne zaman saat kaçta?

#SokağınÇocukları 3. sezonuyla 8 Temmuz’da sadece BluTV’de!

Sokağın çoçukları 2 sezon bitti mi?

Sokağın Çocukları oyuncuları kimler? Sokağın Çocukları dizisiyle büyük ses getiren BluTV, üç sezonluk bir geçmişi şimdilik geride bıraktı. İlk iki sezonun hemen ardından pek çok kişi tarafından beğenilen Sokağın Çocukları dizisi 3. sezonu ile final yaptı.

Sokağın çoçukları 2 sezon saat kaçta?

“Siz merak etmeyin kardeş, intikamınızı almadan ölmek yok.” #SokağınÇocukları sezon finaliyle perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.

Sokagın çoçukları nereden izlenir?

Sokağın Çocukları İzle – Sokağın Çocukları Dizisi BluTV’de.

Sokagın çoçukları hangi günler oynuyor?

BluTV’de yayınlanacak dizinin fragmanı yayınlandı. BluTV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir’in yaratıcılarının hayata geçirdiği bir adalet hikâyesi olan Sokağın Çocukları 6 Şubat Perşembe günü BluTV’de yayına giriyor.

You might be interested:  Gebelik Testi En Erken Ne Zaman Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Sokağın çoçukları 2 sezon nereden izlenir?

Sokakların gerçek sahipleri şehri yeniden yakmak için geri dönüyorlar. #SokağınÇocukları 2. sezonuyla yakında sadece BluTV’de!

Sokagın çoçukları 2 sezon 7 bölüm ne zaman?

“Bu alemde bir yanlış bin tane doğruya bedel!” Burada işler böyle. #SokağınÇocukları 7. bölümüyle perşembe 19.00’da sadece BluTV’de.

Sokağın çoçukları 4 sezon ne zaman çıkacak?

3. sezonunda reytinglerde oldukça büyük bir başarı elde eden Sokağın Çocukları 4. sezonunun ise ancak 2022 yılının ilk yarısında BluTV platformuna gelmesi bekleniyor.

Sokağın çoçukları 4 sezon nerede çekiliyor?

Sokağın Çocukları dizisi İstanbul ilimizin Balat ve Beyoğlu tarafında kurulan setlerde çekilmektedir. Sokağın Çocukları dizisi Murat isimli sokaklarda büyümüş bir gencin hayat hikayesini ele almaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *