Sivas Maçı Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Sivas maçı hangi kanalda saat kaçta?

Kayserispor’un sahasında Sivasspor ‘u konuk edeceği maç bu akşam saat 20.00’de başlayacak ve beIN Sports 2 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Sivas maçı hangi kanal veriyor?

Altay – Sivasspor maçı 30 Ekim Pazar günü saat 16:00’da başlayacak ve beIN Sports 2 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Sivas Galatasaray maçı hangi kanalda saat kaçta?

Sivasspor – Galatasaray maçı saat kaçta, hangi kanalda? Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadı’nda saat 18.00’de başlayacak müsabakayı hakem Ümit Öztürk yönetecek. Karşılaşma beIN Sports 1’den naklen yayınlanacak.

Sivasspor Göztepe maçı hangi kanalda saat kaçta?

GÖZTEPE – SİVASSPOR MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? Göztepe – Sivasspor maçı Gürsel Aksel Stadı’nda oynanıyor ve karşılaşmada hakem Suat Arslanboğa düdük çaldı. Bugün saat 17.00’de başlayan mücadele beIN Sports 2’den naklen yayınlanıyor. 2

Trabzonspor Sivasspor maçı ne zaman saat kaçta?

Sivasspor – Trabzonspor maçı 15 Ocak Cumartesi günü saat 16:00’da beIN SPORTS 1’de canlı yayınlanacak. Maç ile ilgili tüm detaylar fotomac.com.tr’de yer alacak.

Galatasaray Sivas maçı ne zaman başlıyor?

İşte, Galatasaray – Sivasspor maçının ayrıntıları Galatasaray ile Sivasspor 13 Aralık Pazartesi günü karşı karşıya gelecek. Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda saat 18.00’de başlayacak müsabakada Ümit Öztürk düdük çalacak. Mücadele beIN Sports 1 kanalından yayınlanacak.

You might be interested:  Emekli Maaşları Ne Zaman Yatıyor?

Beşiktaş Sivasspor maçı hangi kanalda?

BEŞİKTAŞ – SİVASSPOR MAÇI HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA YAYINLANACAK? Beşiktaş – Sivasspor maçı 2 Ekim Cumartesi günü TSİ 19.00’da başlayacak ve beIN Sports 2 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Sivas Galatasaray kacta?

SİVASSPOR – GALATASARAY MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA? Sivasspor ile Galatasaray 13 Aralık Pazartesi günü Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda saat 18.00’de kozlarını paylaşacak. Hakem Ümit Öztürk’ün düdük çalacağı mücadele beIN Sports 1 kanalından yayınlanacak. SİVASSPOR EN ÇOK ASLAN’A YENİLİYOR!

Sivasspor Fenerbahçe maçı ne zaman saat kaçta?

Fenerbahçe – Sivasspor maçı 12 Eylül Pazar günü saat 17:00’de beIN Sports 1’de canlı yayınlanacak.

Sivas Galatasaray maçı ne gün?

Sivasspor – Galatasaray maçı 13 Aralık Pazartesi günü oynanacak. Kritik müsabakayı Ümit Öztürk yönetecek. Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynancak olan müsabaka saat 18:00’de beIN SPORTS 1’de canlı yayınlanacak.

Sivasspor Galatasaray maçı kaç kaç bitti?

UEFA Avrupa Ligi’nde gruptan lider çıkarak moral depolayan Galatasaray, Süper Lig’deki kötü gidişatını durduramadı. 16. hafta maçında Sivasspor ‘a konuk olan Aslan, 80’de Fajr’ın golüne engel olamadı ve sahadan 1-0’lık mağlubiyetle ayrıldı.

Sivasspor Galatasaray hakemi kim?

Saat 18.00’de başlayacak mücadelede hakem Ümit Öztürk düdük çalacak. Öztürk’ün yardımcılıklarını Kerem Ersoy ve Samet Çiçek yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Bülent Birincioğlu olacak. Bu müsabakada VAR koltuğunda Arda Kardeşler oturacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *