Sinemalar Ne Zaman Açılıyo?(En iyi çözüm)

Sinemalar ne zamana açılıyor?

“Kademeli normalleşme döneminin ikinci etabında uygulanacak tedbirleri belirleyen ilgi Genelgemizle 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren sinema salonlarının da tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan pazar günleri hariç haftanın diğer günlerinde 07.0021.00 saatleri arasında %50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş

2021 sinemalar ne zaman açılıyor?

Yeni bir uzatma kararı olmadığından, kısıtlama 30 Haziran’da sona erdi ve 1 Temmuz itibariyle sinemalar açıldı. Ancak sinema salonlarına girişlerde yine belirli koronavirüs tedbirleri uygulanmaya devam edecek. Bu tedbirler arasında yüzde 50 kapasite sınırı, maske zorunluluğu ve HES kodu uygulamaları yer alıyor.

1 Temmuzdan itibaren sinemalar açık mı?

SİNEMA SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK? “Sektörün talebi doğrultusunda faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, 1 Temmuz Perşembe gününden itibaren faaliyet göstereceklerdir.

Ankara sinemalar ne zaman açılacak?

Sektörün talebi doğrultusunda faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren faaliyet göstereceklerdir.” denildi.

Sinemalara açıldı mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasının ardından 1 Temmuz itibariyle sokak kısıtlamasının tümden kaldırıldı. Yeni bir uzatma kararı olmadığından, kısıtlama 30 Haziran’da sona erdi ve 1 Temmuz itibariyle sinemalar açıldı.

Pandemide sinemalar açık mı?

Pandemi yasaklarının kalkışıyla birlikte sinema salonları da açıldı. Bugünden itibaren sinema severler artık filmleri salonlarda izleyebilecek.

You might be interested:  Açıköğretim Kayıtları 2019 Ne Zaman?

2021 de hangi filmler çıkacak?

En İyi 2021 Filmleri

 • Dune ( 2021 ) Dune.
 • Gerçek Kahraman ( 2021 ) Free Guy.
 • The Suicide Squad: İntihar Timi ( 2021 ) The Suicide Squad.
 • Godzilla vs. Kong ( 2021 )
 • Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ( 2021 ) Spider-Man: No Way Home.
 • Cruella ( 2021 ) Cruella.
 • Shang-Chi ve On Halka Efsanesi ( 2021 )
 • Yarının Savaşı ( 2021 )

Istanbul’da sinemalar ne zaman açılacak?

SİNEMALAR NE ZAMAN AÇILACAK, AÇILDI MI Sektörün talebi doğrultusunda faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren faaliyet göstereceklerdir.” denildi.

Sinemalar ne zaman açılacak Istanbul?

İçişleri Bakanlığının genelgesinde sinema salonlarına ilişkin olarak alınan kararda şu ifadelere yer verildi: “Sektörün talebi doğrultusunda faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren faaliyet göstereceklerdir.”

Tiyatrolar açıldı mı?

TİYATROLAR NE ZAMAN AÇILACAK? Özel ve devlet tiyatroları da sinemalar gibi 1 Temmuz’dan itibaren faaliyete geçecek. Tiyatro ve sinema salonlarında maske ve mesafe zorunluluğu geçerli olacak. Kişiler arası mesafe kuralı gereği salon kapasitesinin yarısı ile hizmet verilecek.

Sinemalar ne zamana kadar kapalı?

İçişleri Bakanlığınca yayımlanan “Haziran Ayı Normalleşme Tedbirleri Genelgesi” kapsamında 1 Haziran’dan itibaren yeniden faaliyete geçebileceği belirtilen sinema salonlarının, Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ve sektör temsilcileriyle yapılan görüşmeler sonrası 1 Temmuz 2021 tarihine kadar kapalı kalmasına karar

Sinema kaça kadar açık?

İçişleri Bakanlığı’nın “Haziran ayı Normalleşme Tedbirleri Genelgesi”ne göre; Sinema salonlarında % 50 kapasite (bir koltuk dolu bir koltuk boş) sınırına uyulması, kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Bayram tatilinde sinemalar açık mı?

Peki, 2021 Kurban Bayramı ‘nda sinemalar açık mı? BAYRAMDA SİNEMALAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? AVM’ler bayram nedeniyle 20 Temmuz Salı günü saat 13:00’te açıldı. Sinema salonları bayramın sonuna kadar 13:00’ten itibaren hizmet verecek.

You might be interested:  Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Başlayacak?(En iyi çözüm)

Kültür merkezleri ne zaman açılacak?

İstanbul’un en önemli simgelerinden biri olarak kabul edilen Atatürk Kültür Merkezi’nin (AKM) inşaatı hızla yükseliyor. Merkezin 2021 yılında açılması amaçlanıyor.

Vizyonda hangi filmler var?

Vizyon Filmleri

 • Kesişme. 28 Mart 2008 / Dram.
 • Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas. 7 Ocak 2022 / 1s 33dk / Animasyon.
 • Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok. 17 Aralık 2021 / 2s 29dk / Aksiyon, Macera, Fantastik.
 • Benden Ne Olur? 14 Ocak 2022 / 1s 53dk / Komedi, Romantik.
 • Şarkını Söyle 2.
 • Çığlık.
 • Masal Zamanı “Melez Prenses”
 • Cumali Ceber 666.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *