Shang Chi Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

Shang-Chi Türkiyeye ne zaman gelecek?

Yeni Marvel filmi Shang – Chi and the Legend of the Ten Rings, 3 Eylül’de vizyona giriyor.

Shang-Chi ve 10 yüzük efsanesi kaç saat?

Disney, devam filmi çalışmalarının başladığını duyurdu. DUVAR – Destin Daniel Cretton tarafından yönetilen ” Shang – Chi ve On Halka Efsanesi”nin devam filmi için hazırlıklar başladı. Disney, devam filminin aynı yönetmen ve başrol ile devam edeceğini de doğruladı. Böylece en yüksek hasılat yapan sekizinci film oldu.

Shang-Chi ne anlatıyor?

FİLMİN KONUSU Babası tarafından suikatçı olmak üzere eğitilen Shang – Chi, aynı zamanda simya ve insanüstü güçlerle dövüş tekniklerini geliştirir. Babasının yıkıcı güçlere sahip biri olduğunu öğrendiğindeyse güçlerini onun imparatorluğunu yıkmak için kullanır.

Shang-Chi Ne Zaman Çıkacak 2021?

Shang – Chi and the Legend of the Ten Rings’in Amerika vizyon tarihi 7 Mayıs 2021 olarak planlandı.

Shang-Chi kac yas ustu?

Shang – Chi ve 10 Yüzük Efsanesi / Shang – Chi and the Legend of the Ten Rings. 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Shang-Chi ve on halka efsanesi ne zaman vizyonda?

Macera, Aksiyon, 3 Boyutlu.

Shang-Chi Çinde vizyona girecek mi?

Disney’in Shang – Chi ve On Halka Efsanesi filmi, hafta sonu boyunca 94 milyon dolarla gişe hasılat yaptı. Ancak Marvel Evreni’nin ilk Asyalı karakterine sahip olan film, dünyanın en büyük pazarlarından birinde; Çin’de hâlâ gösterime girmedi.

You might be interested:  Beşiktaş En Son Ne Zaman Şampiyon Oldu?(En iyi çözüm)

Shang-Chi nerede geçiyor?

Shang – Chi oldukça fantastik bir film demek yanlış olmaz. Black Panther filminin Afrika kültürünü Marvel evrenine taşıması gibi Shang – Chi de Çin kültürünü bu evrene tanıtıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *