Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

FOX TV Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman?

İşte merak edilen detaylar SEN ÇAL KAPIMI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Fox TV ‘nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Çal Kapımı, bu akşam Kurban Bayramı nedeniyle yayınlanmayacak. Sevilen dizi 28 Temmuz Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı bitti mi?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı dizi final kararı aldı. FOX TV’nin en çok izlenen dizisi Sen Çal Kapımı ekran macerasını noktalıyor.

Sen Çal Kapımı ne zaman hangi gün?

sorusunu yöneltiyor. FOX TV’de bir süredir izleyenin karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz günlerde veda etkinliği ile çok konuşulmuştu. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu dizi çarşamba akşamı 50. bölüm ile seyirci ile buluşuyor.

FOX TV Sen Çal Kapımı tekrarı ne zaman?

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 28 Temmuz 2021 Çarşamba saat 20:00’de. Tekrarı 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat 01:00’de. Tekrarı 1 Ağustos 2021 Pazar günü saat 20:00’de. Tekrarı 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 13:45’de.

Sen Çal Kapımı 46 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı izleyicileriyle birlikte 28 Temmuz Cumartesi günü FoxTV’de ekranlara geliyor ve 46. bölüm izlenebiliyor.

You might be interested:  Teleskop Ne Zaman Icat Edildi?(Çözüm bulundu)

Sen Çal Kapımı ne zaman başlar?

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran dizi 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her Çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX’ta.

Sen Çal Kapımı Yeni sezon 1 Bölüm Ne Zaman?

9 Haziran 2021 Çarşamba Sen Çal Kapımı saat 20:00’de FOX TV’de yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor?

İzleyici tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

Sen Çal Kapımı 2 sezon bitti mi?

Dizi, 52. bölümde final kararı aldı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolü paylaştığı romantik komedi dizisi hakkında bir dizi soru gündeme geldi. Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı bugün final bölümüyle ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı ne zaman bitti?

Sen Çal Kapımı 52. bölüm ( Final ) – YouTube.

Sen Çal Kapımı hangi kanalda yayınlanıyor?

Sette yaşanan koronavirüs vakaları nedeniyle sete verilen zorunlu ara, final bölümünü bir hafta sonraya erteledi. Dizinin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda “Sette yaşanan covid vakaları sebebiyle sezon finali bölümü bu hafta ekrana gelemeyecek.

Sen Çal Kapımı 2 sezon hangi gün?

Bundan böyle dizinin yeni günü Çarşamba oldu. Sen Çal Kapımı, yeni bölümüyle bugün 16 Haziran Çarşamba Fox TV’de ekranlara gelecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *