Sen Çal Kapımı Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Sen Çal Kapımı ne zaman hangi gün?

sorusunu yöneltiyor. FOX TV’de bir süredir izleyenin karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz günlerde veda etkinliği ile çok konuşulmuştu. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu dizi çarşamba akşamı 50. bölüm ile seyirci ile buluşuyor.

Sen Çal Kapımı bitti mi?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı dizi final kararı aldı. FOX TV’nin en çok izlenen dizisi Sen Çal Kapımı ekran macerasını noktalıyor.

Fox Sen Çal Kapımı ne zaman?

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran dizi 9 Haziran Çarşamba itibarıyla her Çarşamba saat 20.00’de yeni bölümleriyle FOX ‘ta.

Fox Tv Sen Çal Kapımı yeni bölüm ne zaman?

İşte merak edilen detaylar SEN ÇAL KAPIMI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Fox TV ‘nin ilgiyle izlenen dizisi Sen Çal Kapımı, bu akşam Kurban Bayramı nedeniyle yayınlanmayacak. Sevilen dizi 28 Temmuz Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı yeni bölüm kaçta başlıyor?

Sen Çal Kapımı 9 Ocak 2021 Cumartesi tarihi gününde 20:00 saatinde Fox TV’de yeni bölüm yayınlanacak.

You might be interested:  Milli Ara Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Sen Çal Kapımı hangi kanalda yayınlanıyor?

Dizinin başrollerini, Hande Erçel ve Kerem Bürsin paylaşmaktadır. 2 sezondan oluşan dizi 8 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan 52. bölümü ile final yaparak sona erdi.

Sen Çal Kapımı 2 sezon bitti mi?

Dizi, 52. bölümde final kararı aldı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolü paylaştığı romantik komedi dizisi hakkında bir dizi soru gündeme geldi. Fox TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı bugün final bölümüyle ekranlara gelecek.

Sen Çal Kapımı ne zaman bitti?

Sen Çal Kapımı yeni bölümü 7 Temmuz 2021 Çarşamba saat 20:00. Tekrarı 11 Temmuz 2021 Pazar günü saat 20:30’da. Tekrarı 14 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 14:00’de. Sen Çal Kapımı yeni bölümü 30 Haziran 2021 Cumartesi saat 20:00.

Sen Çal Kapımı bu hafta niye yok?

Dizinin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda “Sette yaşanan covid vakaları sebebiyle sezon finali bölümü bu hafta ekrana gelemeyecek.

Sen Çal Kapımı 46 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı izleyicileriyle birlikte 28 Temmuz Cumartesi günü FoxTV’de ekranlara geliyor ve 46. bölüm izlenebiliyor.

Sen Çal Kapımı 39 bölüm yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı ‘dan hayranlarını üzecek şok bir haber geldi. Başrollerinde Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in oynadığı Sen Çal Kapımı 39. yeni bölümü 10 Nisan akşamında FOX TV ekranlarında yayınlanacaktı.

Sen Çal Kapımı nerede çekiliyor?

İzleyici tarafından büyük beğeniyle takip edilen dizinin başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçel Antalya’da çekimler sırasında birbirinden güzel pozlar verdiler. Bige Önal, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak, Başak Gümülcenioğlu’nun da eşlik ettiği Antalya serüveninde oyuncular keyifli dakikalar geçirdiler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *