Seminerler Ne Zaman?(En iyi çözüm)

İşte Öğretmen seminer programı 2021 Eylül tarihleri. ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ NE ZAMAN? Seminerlere okul öncesi ve birinci sınıf öğretmenleri 31 Ağustos’ta, diğer sınıfların öğretmenleri 1-3 Eylül’de katılacak. seminerlerinin bu yıl yüz yüze yapılmasına karar verildi.

Seminerler ne zaman 2021?

Takvime göre, 2021 -2022 eğitim ve öğretim yılında, öğretmenlerin mesleki çalışmaları 31 Ağustos 2021 Salı başlayacak.

Öğretmenlerin seminerleri ne zaman başlayacak?

Milli Eğitim Bakanı Özer, seminerlerin çevrimiçi yapılacağını belirterek şu ifadelere yer verdi, “Okul öncesi ve birinci sınıf öğretmenlerimiz için ise 31 Ağustos 2021 tarihinde çevrimiçi olarak salgın ve okulların yeniden açılması sürecine dair seminerler vereceğiz.”

Öğretmenlerin Kasım semineri ne zaman?

Bakanlığımıza bağlı her derece ve türdeki eğitim kurumlarında görevli öğretmenlerin 2021 Yılı Kasım Dönemi Mesleki Çalışmaları, 15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında EBA Mesleki Gelişim başlığı altında yer alan “15-19 Kasım Mesleki Çalışmalar” adlı içerikten ulaşılarak uzaktan eğitim yoluyla yapılacaktır.

Öğretmenlerin seminerleri olacak mı?

Öğretmen eğitim seminerleri her yıl eğitim öğretim döneminden önce belirlenen takvim doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından paylaşılan iş takvimine göre, 2021-2022 eğitim öğretim dönemi öğretmen seminerleri, ağustos ayında yapılacak.

Seminer ne zaman 2021 Kasım?

15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılan Mesleki Çalışma Dönemi Seminerlerini herhangi bir sebepten dolayı tamamlayamayan öğretmenlerimiz kendilerine tanımlanan seminerlere 21 Kasım 2021 tarihine kadar EBA üzerinden erişebileceklerdir.

You might be interested:  Kefir Ne Zaman Içilmeli?(Çözünme)

Seminerler ne zaman 2021 Eylül?

6 Eylül 2021 ‘de tam zamanlı olarak başlayacak yüz yüze eğitim öncesi öğretmenlere, salgın ve okulların yeniden açılması sürecine ilişkin seminerler verilecek.

Öğretmen seminerleri uzaktan mi?

Bakan Özer, 2021-2022 eğitim öğretim yılında 15-19 Kasım tarihlerinde 1 haftalık ara tatil olacağını hatırlattı. Bakan Özer konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ara tatillerde öğretmenlerimizin mesleki gelişim eğitimleri var. 15-19 Kasım arasında öğretmenlerimize mesleki gelişim eğitimini uzaktan eğitim şeklinde vereceğiz.

Öğretmen seminerleri online mi?

ARA TATİLDE ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ ONLİNE MI? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, “15-19 Kasım tarihleri arasındaki ara tatilde öğretmenler okullara gelmeyecek, idari izinli sayılacaklar, mesleki eğitimlerini de online olarak alacaklar” dedi.

Öğretmenlerin seminerleri iptal mi?

Öğretmen seminerleri ile ilgili çok önemli karar alındı. Yüz binlerce öğretmen ara tatilde okula gidip gitmeyeceklerini merak ediyordu. Yapılan açıklamaya göre öğretmen mesleki eğitimleri okullarda yapılmayacak.

Kasım seminerleri online mı?

2021 Kasım seminer programına göre, öğretmen seminerleri, 15-19 Kasım tarihlerinde çevrimiçi olarak uygulanacak. Bakan Özer, 2021-2022 eğitim öğretim yılında 15-19 Kasım tarihlerinde 1 haftalık ara tatil olacağını hatırlattı. Öğretmenlerimiz bu tarihler arasında okullara gelmeyecekler ve idari izinli sayılacaklar.

Öğretmen seminerleri nereden izlenecek?

Öğretmen ara tatil seminer canlı yayınına EBA’ya giriş yaparak ‘Mesleki Gelişim’ başlığı altında bulunan 15-19 Kasım 2021 Mesleki Çalışmalar adlı içerikten ulaşabilecekler. EBA sistemine öğretmenler, kişisel MEBBİS şifreleri veya e-devlet kullanıcı adı ve şifreleri ile erişebilecek.

Öğretmen seminerleri kaç saat sürer?

1. Aday öğretmenler; sınıf içi, okul içi ve okul dışı uygulamalardan sonra, Aday Öğretmen Yetiştirme Programı Uzaktan Eğitim Seminerine (160 saat ) katılırlar.

Ogretmen seminerleri Yüz Yüze mi?

ÖĞRETMEN SEMİNERLERİ ONLINE MI, YÜZ YÜZE Mİ? Bakan Özer, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Okul öncesi ve birinci sınıf öğretmenlerimiz için ise 31 Ağustos 2021 tarihinde çevrimiçi olarak salgın ve okulların yeniden açılması sürecine dair seminerler vereceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

You might be interested:  Ibrahim Erkal Ne Zaman Öldü?(Çözüm bulundu)

Ogretmen seminerleri yüzyüze mi?

2021-2022 eğitim ve öğretim yılında, öğretmenlerin mesleki çalışmaları 31 Ağustos 2021 Salı günü başlıyor. Seminerler online mı, yüz yüze mi yapılacak? 6 Eylül’de tüm sınıflarda yüz yüze eğitime başlkanacağı açıklandı. Okullarda öğretmen seminerlerinin de yüz yüze yapılması bekleniyor.

Öğretmenlerin seminer dönemi ne zaman başlıyor?

Takvime göre, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında, öğretmenlerin mesleki çalışmaları 31 Ağustos 2021 Salı günü başlayacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *