Sema Bekmez Ne Zaman Öldü?

Murat Göğebakan eşi kiminle aldatti?

Geçen yıl yakalandığı kanser hastalığından 7 aylık tedavi sonrası kurtulan şarkıcı Murat Göğabakan’ın 10 yıllık eşi Sema Bekmez(41) tarafından aldatıldığı iddia edildi.Vatan’da yer alan habere göre; eşinin kendisini İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde oynayan basketbolcu Doğan Deniz Yiğit (21) ile aldattığını doğrulayan

Murat Göğebakan eşine ne oldu?

Merhum şarkıcı Murat Göğebakan ‘ın eski eşi Sema Bekmez (51), bu sabah şeker komasına girerek yaşamını yitirdi. Menajer Selma Bekmez, bu sabah hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran Esra Sönmezer, “Canım kadar sevdiğim, menajerim ve arkadaşım Sema Bekmez ansızın hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sena Bekmez ne zaman öldü?

31 Temmuz 2014 yılında lösemiye bağlı ani kalp durması sonucu hayatını kaybeden şarkıcı Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez öldü. 51 yaşında ölen Sema Pekmez’in ölüm sebebi olarak şeker komasına girdiği söylendi. Murat Göğebekan’ın 2011 yılında ayrıldığı eski eşi Sema Bekmez ‘in Bülent adında bir oğlu var.

Murat Göğebakan bakam ne zaman öldü?

MURAT GÖĞEBAKAN NE ZAMAN ÖLDÜ? Uzun süre kanser (lösemi) tedavisi gören Göğebakan; 24 Temmuz 2014 tarihinde rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 31 Temmuz 2014 tarihinde vefat etmiştir. Göğebakan ‘ın cenazesi Fatih Camii’nde kılınan namazdan sonra Adana’nın Sarıçam ilçesindeki Buruk Mezarlığı’na defnedildi.

Sema Bekmez kiminle evlendi?

51 yaşındaki Bekmez’in şeker komasına girerek yaşamını yitirdiği öğrenildi. Menajer Selma Bekmez bu sabah hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medyadan duyuran Esra Sönmezer, ‘Canım kadar sevdiğim, menajerim ve arkadaşım Sema Bekmez ansızın hakkın rahmetine kavuşmuştur.

You might be interested:  Nakti Destek Ne Zaman Yatacak?(Çözüm bulundu)

Murat Gogebakanin oglu kimden?

31 Temmuz 2014 yılında vefat eden Murat Göğebakan Sema Bekmez ile 2000 yılında evlendi ve bu evlilik 11 yıl sürdü. Çift 2011 yılında ayrıldı. Buruk Mezarlığı’na defnedilen Murat Gögebakan’ın Bülent adında bir oğlu var.

Sena Bekmez kimdir?

Sema Bekmez ünlü isim Murat Göğebakan’ın eski eşidir. Göğebakan ve Bekmez 2000 yılında nikah masasına oturmuştu. Yaklaşık 11 yıl süren evlilik 2011 yılında son bulmuştu; çiftin bu evlilikten Bülent isminde bir de oğulları bulunuyor. Murat Göğebakan 2009 yılında kansere yakalanmış, bir süre sonra da eşinden boşanmıştı.

Göğebakan yaşıyor mu öldü mü?

Uzun süre kanser (lösemi) tedavisi gören Göğebakan; 24 Temmuz 2014 tarihinde rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 31 Temmuz 2014 tarihinde ölmüştür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *