Savaşçı Yeni Bölüm Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Uzun süredir ekrana dönmesi beklenen Savaşçı dizisinin ekranlara döneceği tarih belli oldu. Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı hangi gün başlıyor 2021?

Öte yandan, ” Savaşçı dizisinin de yayın günü böylece netleşmiş oldu. Haftaya cumartesi ilk bölüm yayında” ifadesine yer verildi. Ancak Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından 17 Nisan yani Cumartesi günü de yeni bölümün yayımlanamayabileceğini belirterek net tarihi FOX Tv’nin duyuracağını bildirdi.

Savaşçı devam ediyor mu?

Uzun süredir tanıtım fragmanları ekranlarda dönen Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı. Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı nisan ayında kaldığı yerden devam edecek.

Savaşçı dizisi final yaptı mı?

5. sezonuyla Fox TV ekranlarının uzun soluklu dizisi olan Savaşçı, kanal yönetiminin reytinglerden dolayı aldığı kararla final yapacak. Bu sezon başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın dizinin kadrosuna katılması heyecan yaratmıştı. Bölümüyle Savaşçı final yaparak izleyicilerine veda edecek.

You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupası Maçları Ne Zaman?(Çözünme)

Savaşçı nın son bölümünde ne oldu?

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi Savaşçı bugün 99. bölüm ile ekranlar geldi. Dizinin bu akşamki son bölümünde, Kopuz Albay’ı korumak için kurşunların önüne atlayan Yüzbaşı Kağan, Merlin’ in adamları tarafından vuruldu.

Savaşçı 100 bölümde ne oldu?

Silah arkadaşlarını şehit eden teröristin peşine düşen Kılıç Timi, yaptığı operasyonla fitili ateşler ve olayların seyri hiç beklenmedik şekilde gelişir… Bu arada Türk Özel Kuvvetleri’nin en önemli subaylarından Albay Oktay Göktürk’le ilgili önemli bir haber karargaha bomba gibi düşer.

Savaşçı 5 sezon çıkacak mı?

Savaşçı 99. bölümde sezon finali yapmıştı. Sevilen dizi 100. yeni bölüm ile 5. sezondan devam edecek. Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi yeni isimlerle sezona başlaması beklenen dizinin 5. sezon fragmanları da yayımlandı.

Savaşçı sezon finali kaçıncı bölüm?

Eskişehir’de çekilen Limon Film imzalı fenomen dizi iki bölüm sonra FOX’ta ekrana veda ediyor. 109. bölümde final yapacak olan diziye bu sezon usta oyuncular Tamer Karadağlı ile Ediz Hun da renk katmıştı.

Savaşçı 101 bölüm ne zaman?

17 Nisan 2021 Cumartesi günü Savaşçı ‘nın 101. bölümü izleyiciyle buluştu.

Savaşçı 100 Bölüm Hangi Kanalda?

Savaşçı Dizisi 100 Bölüm | FOX.

Savaşçı ne zaman başladı?

TEŞKİLAT NE ZAMAN BAŞLIYOR? Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, DenizBaysal Yurtçu, Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların yer aldığı TRT1 ekranlarının fenomen dizilerinden Teşkilat yeni sezon 26 Eylül Pazar günü izleyicisiyle buluşacak.

Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor?

Çağlar Ertuğrul; Deniz Baysal Yurtcu; Mesut Akusta; Gürkan Uygun gibi isimlerin başrolde yer aldığı dizi 26 Eylül’de TRT’de olacak. TEŞKİLAT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *