Savaşçı Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Fox Tv Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı dizisi neden bitti?

REYTİNGLERDEN BEKLENEN BAŞARI GELMEDİ! 5. sezonuyla Fox TV ekranlarının uzun soluklu dizisi olan Savaşçı, kanal yönetiminin reytinglerden dolayı aldığı kararla final yapacak. Böylelikle, reytinglerinde hızlı düşüş gösteren Savaşçı dizisiyle ilgili final kararı alındı. Bu cumartesi ekranlara gelecek 109.

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı hangi kanala geçti?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı devam ediyor mu?

Uzun süredir tanıtım fragmanları ekranlarda dönen Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı. Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı nisan ayında kaldığı yerden devam edecek.

Savaşçı 5 sezon çıkacak mı?

Savaşçı 99. bölümde sezon finali yapmıştı. Sevilen dizi 100. yeni bölüm ile 5. sezondan devam edecek. Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi yeni isimlerle sezona başlaması beklenen dizinin 5. sezon fragmanları da yayımlandı.

Savaşçı kaç bölüm sürecek?

Geçen yol koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen ve apar topar sezon finali yapmak durumunda kalan Savaşçı dizisi, 5. sezonunun 9. bölümünde sürpriz bir şekilde final yapma kararı aldı. Reytinglere yenilen Savaşçı, bu akşam 109. bölümüyle son kez ekranlara gelecek. İşte, final bölümü son fragman

You might be interested:  Sivasspor Maçı Ne Zaman?(Soru)

Savaşçı 100 bölümde ne oldu?

Silah arkadaşlarını şehit eden teröristin peşine düşen Kılıç Timi, yaptığı operasyonla fitili ateşler ve olayların seyri hiç beklenmedik şekilde gelişir… Bu arada Türk Özel Kuvvetleri’nin en önemli subaylarından Albay Oktay Göktürk’le ilgili önemli bir haber karargaha bomba gibi düşer.

Cumartesi Savaşçı var mı?

Yayınlandığı 4 sezon boyunca beğeniyle izlenen ve yeni sezonu heyecanla beklenen “ Savaşçı ”, yeni bölümüyle 10 Nisan Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Savaşçı yeni sezonda hangi oyuncular olacak?

İşte, oyuncuları; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Serenay Aktaş, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken, Zerrin Sümer.

Savaşçı sezon finali kaçıncı bölüm?

Eskişehir’de çekilen Limon Film imzalı fenomen dizi iki bölüm sonra FOX’ta ekrana veda ediyor. 109. bölümde final yapacak olan diziye bu sezon usta oyuncular Tamer Karadağlı ile Ediz Hun da renk katmıştı.

Savaşçı 100 Bölüm Hangi Kanalda?

Savaşçı Dizisi 100 Bölüm | FOX.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *