Savaşçı Ne Zaman Başlıyor?(Çözüm bulundu)

Fox’ta Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Uzun süredir ekrana dönmesi beklenen Savaşçı dizisinin ekranlara döneceği tarih belli oldu. Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı hangi gün başlıyor 2021?

Öte yandan, ” Savaşçı dizisinin de yayın günü böylece netleşmiş oldu. Haftaya cumartesi ilk bölüm yayında” ifadesine yer verildi. Ancak Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından 17 Nisan yani Cumartesi günü de yeni bölümün yayımlanamayabileceğini belirterek net tarihi FOX Tv’nin duyuracağını bildirdi.

Savaşçı neden bitti?

5. sezonuyla Fox TV ekranlarının uzun soluklu dizisi olan Savaşçı, kanal yönetiminin reytinglerden dolayı aldığı kararla final yapacak. Bu sezon başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın dizinin kadrosuna katılması heyecan yaratmıştı. Bölümüyle Savaşçı final yaparak izleyicilerine veda edecek.

Savaşçı devam ediyor mu?

Uzun süredir tanıtım fragmanları ekranlarda dönen Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı. Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı nisan ayında kaldığı yerden devam edecek.

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı 100 Bölüm Hangi Kanalda?

Savaşçı Dizisi 100 Bölüm | FOX.

Teşkilat ne zaman başlıyor?

TEŞKİLAT NE ZAMAN BAŞLIYOR? Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, DenizBaysal Yurtçu, Mesut Akusta gibi başarılı oyuncuların yer aldığı TRT1 ekranlarının fenomen dizilerinden Teşkilat yeni sezon 26 Eylül Pazar günü izleyicisiyle buluşacak.

You might be interested:  Av Sezonu Ne Zaman Kapanıyor?(Mükemmel cevap)

Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor?

Çağlar Ertuğrul; Deniz Baysal Yurtcu; Mesut Akusta; Gürkan Uygun gibi isimlerin başrolde yer aldığı dizi 26 Eylül’de TRT’de olacak. TEŞKİLAT YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *