Savaşçı Ne Zaman Başlayacak 2021?(En iyi çözüm)

Savaşçı dizi ne zaman başlıyor?

Uzun süredir ekrana dönmesi beklenen Savaşçı dizisinin ekranlara döneceği tarih belli oldu. Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı hangi kanalda oynuyor 2021?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı devam ediyor mu?

Uzun süredir tanıtım fragmanları ekranlarda dönen Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi açıklandı. Ediz Hun, Serhat Nalbantoğlu, Sarp Levendoğlu, Tamer Karadağlı gibi birbirinden usta isimleri kadrosuna dahil eden Savaşçı nisan ayında kaldığı yerden devam edecek.

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı 7 sezon olacak mı?

Geçen yol koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen ve apar topar sezon finali yapmak durumunda kalan Savaşçı dizisi, 5. sezonunun 9. bölümünde sürpriz bir şekilde final yapma kararı aldı.

Savaşçı 5 sezon çıkacak mı?

Savaşçı 99. bölümde sezon finali yapmıştı. Sevilen dizi 100. yeni bölüm ile 5. sezondan devam edecek. Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi yeni isimlerle sezona başlaması beklenen dizinin 5. sezon fragmanları da yayımlandı.

Savaşçı neden final yaptı?

REYTİNGLERDEN BEKLENEN BAŞARI GELMEDİ! 5. sezonuyla Fox TV ekranlarının uzun soluklu dizisi olan Savaşçı, kanal yönetiminin reytinglerden dolayı aldığı kararla final yapacak. Böylelikle, reytinglerinde hızlı düşüş gösteren Savaşçı dizisiyle ilgili final kararı alındı. Bu cumartesi ekranlara gelecek 109.

You might be interested:  Lgs Sonuçları Ne Zaman?(Çözünme)

Savaşçı 100 Bölüm Hangi Kanalda?

Savaşçı Dizisi 100 Bölüm | FOX.

Savaşçı 101 bölüm ne zaman?

17 Nisan 2021 Cumartesi günü Savaşçı ‘nın 101. bölümü izleyiciyle buluştu.

Savasciya ne oldu?

‘ Savaşçı ‘ final yapıyor! FOX TV’de ekranlara gelen ‘ Savaşçı ‘ dizisi ile ilgili kanal yönetiminden izleyiciyi üzen bir karar alındı. Bu yıl 5. sezonu ile izleyicisiyle buluşan dizi, final yapacak.

Savaşçı kaç sezon?

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesidir. Fox TV ekranlarında 4 sezon boyunca yayınlanan dizi, verdiği aradan sonra tekrar ekran karşısına 5. Sezonu ile geçecek.

Savaşçı kaç bölüm sürdü?

Fox TV ekranlarında 4 sezon boyunca yayınlanan dizi, bir müddet ara verdikten sonra 5. sezonuyla beraber geri döndü. Fakat başarılı adları kadrosuna katmasına karşın istenilen ivmeyi yakalamayan dizi için final kararı alındı. Savaşçı, 12 Haziran Cumartesi akşamı 109. bölümüyle seyirciye veda edecek.

Cumartesi Savaşçı var mı?

Yayınlandığı 4 sezon boyunca beğeniyle izlenen ve yeni sezonu heyecanla beklenen “ Savaşçı ”, yeni bölümüyle 10 Nisan Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Savaşçı yeni sezonda hangi oyuncular olacak?

İşte, oyuncuları; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Serenay Aktaş, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken, Zerrin Sümer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *