Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?(Soru)

Fox Tv Savaşçı dizisi ne zaman başlıyor?

Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı dizisi bitti mi?

Geçtiğimiz 4 sezonda izleyicisiyle buluşan ve 5. Sezonunda kadrosuna Tamer Karadağlı, Ediz Hun, Berk Oktay gibi başarılı oyuncuları ekleyen Savaşçı dizisi, oyuncuların bir bir ayrılmasının ardından gelecek cumartesi ekrana gelecek 109. Final bölümüyle veda edecek.

Savaşçı 5 sezon çıkacak mı?

Savaşçı 99. bölümde sezon finali yapmıştı. Sevilen dizi 100. yeni bölüm ile 5. sezondan devam edecek. Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi yeni isimlerle sezona başlaması beklenen dizinin 5. sezon fragmanları da yayımlandı.

Savaşçı 7 sezon olacak mı?

Geçen yol koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen ve apar topar sezon finali yapmak durumunda kalan Savaşçı dizisi, 5. sezonunun 9. bölümünde sürpriz bir şekilde final yapma kararı aldı.

Savaşçı hangi gün başlıyor 2021?

Öte yandan, ” Savaşçı dizisinin de yayın günü böylece netleşmiş oldu. Haftaya cumartesi ilk bölüm yayında” ifadesine yer verildi. Ancak Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından 17 Nisan yani Cumartesi günü de yeni bölümün yayımlanamayabileceğini belirterek net tarihi FOX Tv’nin duyuracağını bildirdi.

You might be interested:  12 Sınıflar Ne Zaman Açılacak?(Çözülmüş)

Savaşçı nın son bölümünde ne oldu?

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi Savaşçı bugün 99. bölüm ile ekranlar geldi. Dizinin bu akşamki son bölümünde, Kopuz Albay’ı korumak için kurşunların önüne atlayan Yüzbaşı Kağan, Merlin’ in adamları tarafından vuruldu.

Savaşçı 100 bölümde ne oldu?

Silah arkadaşlarını şehit eden teröristin peşine düşen Kılıç Timi, yaptığı operasyonla fitili ateşler ve olayların seyri hiç beklenmedik şekilde gelişir… Bu arada Türk Özel Kuvvetleri’nin en önemli subaylarından Albay Oktay Göktürk’le ilgili önemli bir haber karargaha bomba gibi düşer.

Savaşçı sezon finali kaçıncı bölüm?

Eskişehir’de çekilen Limon Film imzalı fenomen dizi iki bölüm sonra FOX’ta ekrana veda ediyor. 109. bölümde final yapacak olan diziye bu sezon usta oyuncular Tamer Karadağlı ile Ediz Hun da renk katmıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *