Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?(Doğru cevap)

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Uzun süredir ekrana dönmesi beklenen Savaşçı dizisinin ekranlara döneceği tarih belli oldu. Tamer Karadağlı ve Ediz Hun gibi deneyimli isimleri kadrosuna katan Savaşçı dizisi 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Fox Tv yayın akışına göre, Savaşçı 10 Nisan Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak.

Savaşçı dizisi bitti mi?

Geçtiğimiz 4 sezonda izleyicisiyle buluşan ve 5. Sezonunda kadrosuna Tamer Karadağlı, Ediz Hun, Berk Oktay gibi başarılı oyuncuları ekleyen Savaşçı dizisi, oyuncuların bir bir ayrılmasının ardından gelecek cumartesi ekrana gelecek 109. Final bölümüyle veda edecek.

Savaşçı dizisi hangi kanalda başlayacak?

Savaşçı yeni bölümleriyle yakında FOX’ta!

Savaşçı ne zaman oynayacak 100 bölüm?

Savaşçı 100. Bölümü ile 10 Nisan Cumartesi FOX’ta!

Savaşçı 5 sezon çıkacak mı?

Savaşçı 99. bölümde sezon finali yapmıştı. Sevilen dizi 100. yeni bölüm ile 5. sezondan devam edecek. Tamer Karadağlı ve Ekin Mert Daymaz gibi yeni isimlerle sezona başlaması beklenen dizinin 5. sezon fragmanları da yayımlandı.

Savasciya ne oldu?

‘ Savaşçı ‘ final yapıyor! FOX TV’de ekranlara gelen ‘ Savaşçı ‘ dizisi ile ilgili kanal yönetiminden izleyiciyi üzen bir karar alındı. Bu yıl 5. sezonu ile izleyicisiyle buluşan dizi, final yapacak.

You might be interested:  En Yakın Kandil Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Savaşçı dizisi neden final yapıyor?

FOX TV’de ekranlara gelen ‘ Savaşçı ‘ dizisi ile ilgili kanal yönetiminden izleyiciyi üzen bir karar alındı. Berk Oktay’ın da ‘Yasak Elma’ya transfer olmasıyla ‘ Savaşçı ‘, reytinglerde istenilen seviyeye ulaşamayarak final kararı aldı. ‘ Savaşçı ‘, bu cumartesi yayınlanacak 109. bölümünün ardından ekrana veda edecek.

Savaşçı 7 sezon olacak mı?

Geçen yol koronavirüs salgını nedeniyle çekimleri bir süre ertelenen ve apar topar sezon finali yapmak durumunda kalan Savaşçı dizisi, 5. sezonunun 9. bölümünde sürpriz bir şekilde final yapma kararı aldı.

Savaşçı hangi gün başlıyor 2021?

Öte yandan, ” Savaşçı dizisinin de yayın günü böylece netleşmiş oldu. Haftaya cumartesi ilk bölüm yayında” ifadesine yer verildi. Ancak Tamer Karadağlı sosyal medya hesabından 17 Nisan yani Cumartesi günü de yeni bölümün yayımlanamayabileceğini belirterek net tarihi FOX Tv’nin duyuracağını bildirdi.

Savaşçı sezon finali kaçıncı bölüm?

Eskişehir’de çekilen Limon Film imzalı fenomen dizi iki bölüm sonra FOX’ta ekrana veda ediyor. 109. bölümde final yapacak olan diziye bu sezon usta oyuncular Tamer Karadağlı ile Ediz Hun da renk katmıştı.

Savaşçı 101 bölüm ne zaman?

17 Nisan 2021 Cumartesi günü Savaşçı ‘nın 101. bölümü izleyiciyle buluştu.

Savaşçı kaç bölüm sürdü?

Fox TV ekranlarında 4 sezon boyunca yayınlanan dizi, bir müddet ara verdikten sonra 5. sezonuyla beraber geri döndü. Fakat başarılı adları kadrosuna katmasına karşın istenilen ivmeyi yakalamayan dizi için final kararı alındı. Savaşçı, 12 Haziran Cumartesi akşamı 109. bölümüyle seyirciye veda edecek.

Cumartesi Savaşçı var mı?

Yayınlandığı 4 sezon boyunca beğeniyle izlenen ve yeni sezonu heyecanla beklenen “ Savaşçı ”, yeni bölümüyle 10 Nisan Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Cumhuriyet Ne Zaman Ilan Edildi?(En iyi çözüm)

Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak?

ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN BAŞLIYOR? Arka Sokaklar dizisi 17 Eylül’de yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı dizinin 595’inci bölümü ekrana gelecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *