Şarkılar Bizi Söyler Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları yayınlanan programın sunuculuğunu Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici üstleniyor.

Şarkılar Bizi Söyler canlı yayın mı?

YENİ BÖLÜM İLE EKRANDA Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’da Kanal D’de!

Bu akşam Sibel Can hangi kanalda?

Kanal D ekranlarında bu akşam adeta müzik şöleni yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler Bağlamacısı kim?

28 yıl boyunca bağlama çaldı ve son yıllarda beste yapmaya başladı. Eserlerini sosyal medya platformları aracılığı ile müzikseverlerle buluşturmaya başlayan Mümin Sarıkaya, Youtube’da paylaştığı ‘Ben Yoruldum Hayat’ bestesi ile dikkatleri üzerinde çekti.

Şarkılar Bizi Söyler 6 Kasım Konukları Kim?

İlk bölümü 25 Şubat’ta yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı 6 Kasım Cumartesi akşamı konukları Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Özgür Can Çoban olacak.

Sibel Can program başı ne kadar alıyor?

İlk program için 1 milyon TL alan sanatçı, 11 Aralık’ta yeniden sahnede olacak. Bu program için de 1 milyon TL alacak olan Can, üç gecelik sahne için toplam 4.5 milyon TL alarak rekora imza atacak. Geçtiğimiz hafta sanatçıların yılbaşı programları ve alacakları rakamlar açıklanmıştı.

Sibel Can formunu nasıl koruyor?

Üç ayda 10 kilo veren ve hala zayıflamaya devam eden Sibel Can ‘ın haftada dört gün yaşam koçunun hazırladığı yemekleri yiyerek, bir saat yürüyüş yapıp ve yüzme ile zayıfladığı öğrenildi.

You might be interested:  Koza Altın Mahkemesi Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Şarkılar Bizi Söyler konukları kim 20 Kasım?

Bu hafta programda arabesk gecesi düzenlenecek. Şarkılar Bizi Söyler ‘in 20 Kasım konukları arasında Bülent Serttaş, Ceylan, Altay ve Berdan Mardini bulunuyor.

Şarkılar Bizi Söyler hangi akşam?

Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları yayınlanan programın sunuculuğunu Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici üstleniyor.

Sibel Can kimdir nerelidir?

Yugoslav göçmeni Engin Cangüre ve Mudanyalı Emine Gül Sezer Cangüre’nin ilk çocukları olarak Karagümrük semtinde doğdu. Sanatçının babası birçok ünlü soliste eşlik eden bir keman sanatçısıydı. Muzaffer adında bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Şarkılar Bizi Söyler kimin şarkıları?

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER FORMATI NEDİR? Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin yer aldığı Şarkılar Bizi Söyler ‘de şarkıların ön planda olduğu dakikalar izleyici ile buluşacak. 1

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *