Samsung A72 Ne Zaman Çıkacak?(EN iyi 5 ipucu)

Firma her iki telefon için de dört farklı renk seçeneği sunuyor. Ürünlerin gönderiminin ise Galaxy A72 için 2 Nisan, Galaxy A52 içinse 9 Nisan tarihinde yapılacağı açıklanıyor.

Samsung A72 ne zaman Türkiyeye gelecek?

Galaxy A72, bu ayın sonu – nisan ayının başı gibi satışa çıkacak.

Samsung A72 5G gelecek mi?

Akıllı telefonun iki versiyon olarak piyasaya sürüleceği sanılıyordu ancak durum farklı görünüyor. Alman duyumcu Max Jambor’a göre cihazın 5G özellikli modeli olmayacak. Sadece 4G LTE desteğiyle gelecek.

Samsung A72 alınır mı?

samsung a72 cihazın IP67 olması güzel kamara çekimleri gayet başarı (gece modu dahil) on kamara 32 mp olması artı tabi. A71’den SAR değeri, batarya, ekran dayanıklılığı, suya ve toza dayanıklılık, ekstra hafıza artttırma (1TB), tasarım, kamera ve birçok değişiklik ile öne geçmiş. Kesinlikle A72 samsung Alınır.

Samsung A52 ne zaman çıkacak?

Samsung A52, birçok kişinin bir akıllı telefondan beklediği tüm donanımsal ve tasarımsal özellikleri içerisinde barındırıyor. 2021 yılında piyasaya sürülen A52 128 GB, 4.5G desteği ile alıcılarına diledikleri her an ve her yerde kesintisiz bir iletişim avantajı sunuyor.

Samsung A51 hangi yıl çıktı?

Samsung Galaxy A51 modeli 2019 yılında piyasaya sunuldu.

You might be interested:  Tyt Ayt Sınavı Ne Zaman?

A72 kaç TL olacak?

Samsung Galaxy A72 model 128 GB hafıza ve 8 GB RAM olan telefonun satış fiyatı 4.899 lira olarak belirlendi.

A72 su geçirmez mi?

Tasarım anlamında bu modele gelen önemli bir güncelleme, suya dayanıklılık olmuş. Galaxy A72, IP67 sertifikası sahibi. Böylece 1 metre derinlikteki suya karşı 30 dakika süre ile dirençli yapıda.

A72 Samsung su geçiriyor mu?

IP68 sertifikası, 5000 mAh batarya, Dolby Atmos IP67 sertifikası sayesinde 1 metre derinlikte 30 dakika su altında kalabilen telefon, aynı anda iki kablosuz kulaklık ile bağlantı kurabiliyor. Ses konusunda yine çıtayı üst noktada tutmak isteyen Samsung, Dolby Atmos desteğine sahip stereo hoparlörlere yer veriyor.

Samsung A72 hangi segment?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz haftalarda fazlasıyla sevilen orta segment A serisine üç yeni model eklemişti. A30, A50 ve A70 serilerinin devamı olan bu modeller, Galaxy A32, Galaxy A52 ve Galaxy A72 olarak tanıtılmıştı.

Samsung A72 kamerasi nasil?

Makro çekimlerinde de Galaxy A72 iyi işler çıkarıyor. Arka planın bulanıklaştırıldığı Portre çekimlerde de A72 ‘yi iyi bulduk. Önde de geçen yılın telefonunda olduğu gibi 32 megapiksel, f/2.2 diyafram açıklıklı bir selfie kamerası var. Bu kamera da hem düşük ışıkta hem de aydınlık ortamlarda iyi sonuçlar veriyor.

Samsung A72 ekran koruyucu var mı?

Elimizdeki lavanta renkli modelin etrafını saran koruyucu naylonun üstünde Sonsuz-O ekran, 64 MP ve optik görüntü sabitleme özellikli arka kamera ve IP67 sertifikasıyla belgelenen suya dayanıklılık özellikleri öne çıkarılıyor. Bu arada ekranın üstünde koruyucu filmin bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Samsung A72 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Güç ve Sesi azaltma düğmelerine aynı anda basın. Bu işe yaramazsa Güç düğmesini birkaç saniye süreyle basılı tutun. Ardından Ekran görüntüsü ‘ne dokunun.

You might be interested:  Bayram Tatili Ne Zaman Bitiyor?(En iyi çözüm)

Samsung A52 su geçirmez mi?

Edindiğimiz bilgilere göre şirket telefonun toza ve suya dayanıklı olduğunu ifade eden IP67 sertifikası aldı. Hatırlayacağınız üzere A51 suya dayanıklı değildi. Ancak şirket telefon halefi olan A52 modeli için suya ve toza dayanıklılık sertifikası aldı ve telefonun su geçirmediğini ifade etti.

Samsung M52 ne zaman çıkacak?

Samsung, beşinci nesil hücresel iletişim desteğine sahip orta sınıf akıllı telefonu Galaxy M52 5G’nin yakında tanıtılacağını duyuran bir dizi teaser yayınladı. Cihaz önümüzdeki hafta, 28 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek.

Samsung A52 5G mi?

Samsung, hem eğlenceye odaklanan hem de çok yönlü yetenekleri olan Galaxy A52 ve A72 modellerini tanıttı. A52 ‘nin 4G ve 5G olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. A72 ise yalnızca 4G bağlantı seçeneği ile piyasaya sunuldu. Galaxy A52 5G, 6.5 inç boyutunda düz bir ekrana sahip.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *