Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?(EN iyi 5 ipucu)

Resident Evil: Welcome to Raccoon City, ülkemizde 3 Aralık 2021’de izleyici karşısına çıkacak. Yurt dışında ise 24 Kasım tarihi seçildi. Bu tarihte Ridley Scott imzalı Gucci filmiyle rakip olacak.

Resident Evil Village 9 ne zaman çıkacak?

RESIDENT EVIL 9 NE ZAMAN ÇIKACAK? Resident Evil: Welcome to Raccoon City, Amerika Birleşik Devletleri’nde Sony Pictures Releasing tarafından 24 Kasım 2021’de piyasaya sürülecek. Orijinal çıkış tarihleri olan 93 Eylül 2021’den ertelendi.

Resident Evil serisi bitti mi?

Bu sene içerisinde vizyona giren Resident Evil: The Final Chapter ile sona eren film serisi, modaya uyarak “reboot” yani yeniden yapıma giriyor. Resident Evil filmlerinin telif hakkına sahip olan Alman film şirketi Constantin Film, serinin yeniden çekileceğini resmen duyurdu.

Resident Evil yeni oyun ne zaman çıkacak?

Senaristliğini ve yönetmenliği Johannes Roberts’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Neal McDonough, Donal Logue, Chad Rook ve Lily Gao yer alıyor. Filmin 24 Kasım 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Resident Evil film kaç saat?

Serinin en uzun üç oyununa değinecek olursak, 21.5 saatlik hikayesiyle Resident Evil 6 ilk sırada, 16 saat süren hikayesiyle Resident Evil 4 ikinci sırada ve 12 saatlik hikayesiyle Resident Evil 5 üçüncü sırada yer alıyor.

Resident Evil kaç gb?

Resident Evil serisinin son oyunu Village’ın boyutu belli oldu. Buna göre vampir temasıyla sunulacak Resident Evil Village, tahmini olarak 50 GB ‘ın üzerinde bir boyuta sahip olacak.

You might be interested:  Muhtar Seçimi Ne Zaman?(Soru)

Resident Evil neyi anlatıyor?

Araştırmalar esnasında uygulanan deneylerden birinde üretilen T-virus isimli virüsü ele geçiren bir hırsız bu virüsü Hive binasının içerisine salar. Virüs The Red Quinn isimli yapay zekayı ele geçirir ve sonrasında merkezdeki herkese bulaştırmaya başlar.

Raccoon City nerede?

Raccoon City, Resident Evil evreninde yaratılmış kurgusal bir şehirdir. Amerika Birleşik Devletleri’nin orta batısındaki dağlık bir bölge olan Arklay County’de bulunan küçük, sanayileşmiş bir şehirdir. 1998 yılındaki t-virüsü salgını sırasında şehir ağır tahribata uğradı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *