Pubg Ne Zaman Kapanacak?(Mükemmel cevap)

PUBG kapanacak mi?

PUBG LITE sözlerinde tarihe de değindi: “Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.”

PUBG Lite ne zaman kapanacak?

[DUYURU] 29 Nisan 2021, 08:00 TRT tarihinde oyun hizmeti resmi olarak kapanacaktır. Oyuna olan inanılmaz desteğiniz ve sevginiz için teşekkür etmek istiyoruz.

PUBG Mobile Lite kapatılıyor mu?

PUBG LITE, iki senelik bir maceranın ardından tamamen kapanıyor.

PUBG ne zaman bedava olacak 2021?

Krafton, geçtiğimiz aylarda düzenlenen The Game Awards’da yaptığı açıklamada, PUBG ‘nin yeni yılda oynaması ücretsiz (free-to-play) olacağını duyurmuştu. Oyun 12 Ocak tarihinden itibaren oynaması tamamen ücretsiz olarak oyuncu karşısına çıkacak.

PUBG Mobile kalkıyor mu?

Fortnite’tan sonra şimdi de Tencent’in popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile yasaklandı. Sunucuları da engelleyecek olan Hindistan, PUBG Mobile ‘ın fişini tamamen çekecek gibi görünüyor.

PUBG Mobile yasaklanacak mı?

TechCrunch, popüler savaş oyunu PUBG Mobile ‘ın Eylül 2020’de yasaklandıktan sonra Hindistan’a geri döndüğünü yazdı. Uygulama, Google Play Store’da yeni adı Battlegrounds Mobile India olarak erişime açıldı. Hindistan hükümeti geçen yıl 118 Çin merkezli uygulamayı ülke genelinde yasaklama kararını aldığını duyurmuştu.

You might be interested:  Yürüyüşle Ne Zaman Kilo Vermeye Başlanır?(EN iyi 5 ipucu)

PUBG Lite geri dönecek mi?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

PUBG Lite neden kapanacak?

Özellikle Covid-19 salgınında artan oyuncu sayısı için de teşekkür eden firma, oyunun kapanacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre PUBG Lite, 29 Nisan tarihinde oyun dünyasına veda ediyor. Bu süre zarfında oyuna erişim konusunda bir sıkıntı yaşanmayacağını duyuruldu.

PUBG Lite sezon ne zaman bitecek 2021?

PUBG LITE hizmetini kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021 ‘de sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

PUBG Mobile mi Lite mi?

Lite sürümü adından da anlaşılacağı üzere daha hafif ve sade olarak oyuncularla buluşuyor. Bu da oyunun telefonda daha hızlı ve akıcı çalışmasını sağlıyor. PUBG Mobile ise hem Android hem de iOS cihazlardan oynanabiliyor. Ayrıca iki oyunu özel yazılımlarla bilgisayarda da oynamak mümkün.

PUBG Lite artık oynanmayacak mı?

Üzülerek söylüyorum ki artık tamamen kapanıyor. Oyunun resmi sitesi dün kapatıldı, artık yeni indirme yapılamıyor. 29 Nisan’da hizmet tamamen sonlandırılacak. 29 Mayıs 2021 tarihinde ise oyuncu desteği tamamen kapatılacak.

PUBG Lite kaç kişi oynuyor?

PUBG, PUBG Lite ‘ın Türkiye’deki kayıtlı oyuncu sayısını açıkladı. Verilere göre Türkiye’de PUBG Lite ‘a kayıtlı olan 700 binin üzerinde oyuncu mevcut. Bu sayı düşük gibi geliyor olabilir. Çünkü PUBG ‘nin normal versiyonunda milyonları aşan oyuncu sayısının olduğunu biliyoruz.

PUBG ne zamana kadar ücretsiz?

KRAFTON, Inc., The Game Awards 2021 sırasında popüler battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS için yeni bir dönemin başladığının sinyalini vererek; 12 Ocak 2022’den itibaren PC ve konsollarda ” ücretsiz oynanabilir” (F2P) bir modele geçiş yapacağını açıkladı.

You might be interested:  Giresunspor Maçı Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

PUBG PC ücretsiz mi?

Oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için ücretsiz olacak. Oyunun ücretsiz olması ile birlikte de Premium hesap özelliği gelecek ve dileyenler çeşitli ücretsiz olduktan sonra ücret karışılığında bü üyeliği satın alabilecek.

PUBG bedava oldu mu?

Aylar önce ücretsiz olacağı konuşulan, daha sonra tarihi resmen açıklanan PUBG: Battlegrounds, bugün itibarıyla tamamen ücretsiz oldu. Oyunun yapımcıları, geçtiğimiz haftalarda popülerliğini yavaş yavaş yitirmeye başlayan battle royale oyununu ücretsiz yapacaklarını açıklamıştı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *