Pubg Ne Zaman Çıktı?(EN iyi 5 ipucu)

PUBG Mobile ne zaman cıktı?

PUBG Mobile, 9 Şubat 2018 ‘de Android ve iOS’ta çıkış yaptı. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu, Fortnite’ın kendi mobil oyunundan yaklaşık bir ay daha hızlı piyasaya çıktı.

PUBG ne zamandır var?

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü.

PUBG new state saat kaçta açılıyor?

Krafton, PUBG: New State ‘i 11 Kasım’da saat 07:00’ de Android ve iOS cihazlarda yayınlayacak.

PUBG ne kadar kazanıyor?

PUBG Mobile fırtınası Yapılan analizlere göre pandemi döneminin de etkisiyle daha fazla oynanan oyun sadece 6 ayda 1.3 milyar dolar gelir elde etmeyi başardı. Böylece toplamda 3 milyar dolara ulaşarak bir rekora imza atmış oldu. Sadece Mart ayında 270 milyon dolar ile rekor kırdı.

PUBG Mobile Ne zaman final?

Red Bull M.E.O PUBG Mobile ‘ın finali ise 8 Ocak’ta çevrim içi olarak yapılacak. Red Bull Türkiye Twitch kanalından saat 18.00’den itibaren canlı yayınlanacak turnuva, twitch.tv/redbulltr adresinden izlenebilecek.

You might be interested:  Otizm Ne Zaman Ortaya Çıkar?(Çözüm bulundu)

PUBG Mobile Vikendi 20 güncellemesi ne zaman gelecek?

Tencent’in doğruladığı bilgiye göre Vikendi, 8 Ekim 2021 itibarıyla PUBG Mobile ‘a eklenecek.

PUBG ne zaman ücretsiz olacak?

Daha önce PC ve konsoldan PUBG oynamak isteyen oyuncuların oyunu satın alması gerekiyordu. Ancak PlayerUnknown’s Battlegrounds artık tamamen ücretsiz oldu. PUBG ‘yi ücretsiz oynamak isteyen oyuncular, 12 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan büyük güncellemenin ardından oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

PUBG oyunu kime ait?

PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip mobil bir Battle Royale oyunu. Global olarak Mart 2018’de yayınlandı.

PUBG Steam ne zaman ücretsiz olacak?

Krafton, geçtiğimiz aylarda düzenlenen The Game Awards’da yaptığı açıklamada, PUBG ‘nin yeni yılda oynaması ücretsiz (free-to-play) olacağını duyurmuştu. Oyun 12 Ocak tarihinden itibaren oynaması tamamen ücretsiz olarak oyuncu karşısına çıkacak.

PUBG new state Ne Zaman Çıkacak 2021?

Sonunda 11 Kasım 2021 tarihinde PUBG: New State App Store ve Google Play Store uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

PUBG Stats ne zaman gelecek?

PUBG New State’in 2021 yılında çıkış yapacağı duyuruldu.

PUBG Mobile kaç para kazanıyor?

PUBG Mobile oyun içi satın alımlardan 5,1 milyar dolar gelir elde etti. Şimdiye kadar PUBG Mobile toplamda 5,1 milyar dolarlık hasılat elde etti. Bu rakamların yüzde 55,4’ü iOS cihazlarından sağlandı. App Store sayesinde şirket 2,8 milyar dolar kazandı.

PUBG Mobile kim yaptı?

PUBG ‘nin paylaştığı son rakamlar, oyunu anlık oynayanların sayısının 1 milyonu devirdiğini ortaya koyuyor. Yani 1 milyondan fazla insan aynı anda oyunda mücadele ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *