Pubg Mobile New State Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

PUBG: NEW STATE
Yayımcı KRAFTON Inc.
Motor Unreal Engine 4
Platform Mobil
Çıkış 31 Ekim 2021 (Test aşamasında)

2

PUBG New ne zaman gelecek?

” PUBG: NEW STATE lansmanından önce, 29 Ekim’den itibaren iki gün boyunca dünya çapında 28 ülkede teknik bir test yapılacak. Bu test sayesinde nihayet oyun ortamını ve kararlılığını kontrol edeceğiz.” Krafton, PUBG: New State’i 11 Kasım’da saat 07:00′ de Android ve iOS cihazlarda yayınlayacak.

PUBG new state ne zaman yayınlanacak?

PUBG: NEW STATE 11 KASIM 2021’DE İNDİRİLEBİLİR HALE GELİYOR New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi şehrine bırakarak oyunu başlatıyor.

PUBG Stats ne zaman gelecek?

PUBG New State’in 2021 yılında çıkış yapacağı duyuruldu.

PUBG new state nasıl olacak?

New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi şehrine bırakarak oyunu başlatıyor. Krafton ve PUBG Studios’a göre; “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri” olacak. Ayrıca hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için hackleri aktif olarak tespit edip; kısıtlama getiriliyor.

PUBG new state Alpha test ne zaman?

Ekim 2021’de çıkması planlanan oyun, alfa testi süresince Android ve iOS platformlarında aktif olacak. Alfa testleri 9 Ağustos tarihinde başlıyor.

PUBG new state kaç indirmesi var?

PUBG: NEW STATE ‘in indirme sayısı 20 milyonu aştı, geçen haftaki lansmanından sonra 165 ülkede Google Play ve App Store’da 1. sırada yer aldı.

You might be interested:  Çernobil Patlaması Ne Zaman Oldu?(Çözüm bulundu)

PUBG new state ne kadar indirildi?

Ayrca Sensor Tower’a göre PUBG: New State ‘in dünya çapında 23 milyondan fazla indirildiğini söylüyor.

PUBG new state kac indirme?

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini battle royale PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yapımcılığını KRAFTON Inc’in yaptığı PUBG: New State, geçtiğimiz hafta resmen yayınlandı. Oyun ilk 24 saatte 1 milyondan fazla indirme elde etti. Ayrıca PUBG: New State, Play Store’da 10 milyon indirme barajını da geçti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *