Pubg Mobil Ne Zaman Çıktı?(EN iyi 5 ipucu)

Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

PUBG new state Türkiye Ne Zaman Çıkacak?

PUBG: NEW STATE 11 KASIM 2021 ‘DE İNDİRİLEBİLİR HALE GELİYOR New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi şehrine bırakarak oyunu başlatıyor. Krafton ve PUBG Studios’a göre; “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri” olacak.

PUBG Mobile 2 ne zaman?

Yeni sızan bilgilere göre PUBG 2, 2022 yılında oyun severlerle buluşacak.

Pub G ne zaman çıktı?

PUBG MOBILE, Tencent Games çatısı altında Lightspeed & Quantum Studios tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS lisansına sahip mobil bir Battle Royale oyunu. Global olarak Mart 2018’de yayınlandı.

PUBG new state ön kayıt ücretli mi?

Battlegrounds’un yaratıcıları Krafton, Inc., ikinci Alfa testini denemek isteyen oyuncular için, PUBG: New State ön kayıtlarının iOS ve Android platformları üzerinden başladığını açıkladı. Geliştirici ekip eşsiz grafiklere sahip olacak PUBG: New State ‘ in tamamen ücretsiz olacağını belirtti.

PUBG Mobile Vikendi 20 güncellemesi ne zaman gelecek?

Tencent’in doğruladığı bilgiye göre Vikendi, 8 Ekim 2021 itibarıyla PUBG Mobile ‘a eklenecek.

PUBG new state Ne Zaman Çıkacak 2021?

PUBG 21. sezonun 16 Eylül tarihinde başlaması bekleniyor. 20. sezon ise bu tarihten hemen önce sona erecek.

You might be interested:  Tercihler Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Tencent Games kimin?

Tencent Holdings Limited (Çince: 腾讯控股有限公司; pinyin: Téngxùn Kònggǔ Yǒuxiàn Gōngsī), Çin merkezli bir bilişim şirketidir. Şirket, 1998’de kurulmuş olup iştirakleri hem Çin’de hem de dünya genelinde internet ile ilgili çeşitli hizmetler ve ürünler, eğlence, yapay zekâ ve teknoloji konusunda uzmanlaşmıştır.

Papçi nasıl bir oyun?

Pubg Mobile oyununun amacı hayatta kalmaktır. Klasik oyun modunda 100 kişilik oyuncu kadrosu kendi içinde rastgele takımlara ayrılır. Oyuncular uçaktan paraşütle istediği bölgeye atlayabilir. Oyuncular yere indiğinde herkes eşit durumdadır.

Papciyi kim yaptı?

PUBG’nin açılımı PlayerUnknown’s Battlegrounds. Bu isimdeki “PlayerUnknown” kısmı, oyunu geliştiren Brendan Greene’in internette kullandığı kullanıcı ismi.

Papci oyununu kim buldu?

Battle royale modunun yaratıcısı Brendan Greene, bu modu ilk olarak h1z1 ve arma oyunlarıyla bizlerle tanıştırmıştı. Daha sonra bu oyunlarla ilişiği kesen Greene, kendi ekibini toplayarak PUBG’y hayata geçirdi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *