Pubg Lite Türkiyeye Ne Zaman Çıkacak?(Çözünme)

PUBG mobil Lite hangi tarihte çıktı?

Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.

PUBG Mobil ne zaman çıktı?

PUBG Mobile, 9 Şubat 2018 ‘de Android ve iOS’ta çıkış yaptı. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu, Fortnite’ın kendi mobil oyunundan yaklaşık bir ay daha hızlı piyasaya çıktı.

PUBG Mobile Lite yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Şu ana kadar üç beta sürümü oyun için geldi. Beta aşamasından sonra 0.19.0 Güncellemesi oyuncular için sunulacak. Pubg Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesinin çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre 25 – 30 Eylül tarihleri arasında oyunculara sunulacak.

PUBG Lite silinecek mi?

“Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.”

PUBG new state saat kaçta çıkacak?

PUBG: NEW STATE 11 KASIM 2021’DE İNDİRİLEBİLİR HALE GELİYOR New State, küresel aydınlatma, otomatik örnekleme ve otomatik pozlama gibi özelliklerden yararlanarak mobil oyun deneyimini PUBG ‘nin PC sürümüyle aynı seviyeye getirmek için son teknoloji imkanlarından yararlanıyor.

You might be interested:  Enginar Ne Zaman Ekilir?(EN iyi 5 ipucu)

PUBG Lite neden kapanacak?

Özellikle Covid-19 salgınında artan oyuncu sayısı için de teşekkür eden firma, oyunun kapanacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre PUBG Lite, 29 Nisan tarihinde oyun dünyasına veda ediyor. Bu süre zarfında oyuna erişim konusunda bir sıkıntı yaşanmayacağını duyuruldu.

PUBG Lite geri dönecek mi?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

PUBG Lite ne zaman kapanacak?

[DUYURU] 29 Nisan 2021, 08:00 TRT tarihinde oyun hizmeti resmi olarak kapanacaktır. Oyuna olan inanılmaz desteğiniz ve sevginiz için teşekkür etmek istiyoruz.

PUBG Mobile Türkiyede ne zaman çıktı?

Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

PUBG ilk ne zaman cikti?

– Takım Arkadaşı Ses Kontrolü – Oyuncular artık savaş sırasında her bir takım arkadaşı için ses yüksekliğini ayarlayabiliyor. PUBG MOBILE ‘ın 2. Yıldönümünü kutlamak için “2gether We Play” temalı Royale Pass 12. Sezon, 9 Mart günü oyuna eklenecek ve bir çok eğlenceli aksesuar, oyun ve ödülü beraberinde getirecek.

PUBG Mobile Lite 23 sezon ne zaman gelecek?

Her sezonda gelen yeni setler ve yeni kostümler ile oyuncuları ilgisini çekmiş durumda olan PUBG mobile yeni sezonununda da biz oyuncuları heycanlandırıcak gibi duruyor. PUBG Mobile 23. Sezon yani PUBG M4 (Month 4) 18 Ekim 2021 tarihi ile PUBG mobile içerisinde yerini alacak gibi gözüküyor.

You might be interested:  Ceviz Ne Zaman Toplanır?(Doğru cevap)

PUBG Lite ne zaman güncelleme gelecek 2021?

PUBG LITE hizmetini kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021 ‘de sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

PUBG Mobile Lite Güncelleme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır? Oyun açılınca otomatik olarak güncellemeler kontrol edilmekte ve gelen bir güncelleme varsa sizlere gösterilir. Gelen güncellemeler gösterildiği zaman “Güncelle” seçeneğini seçiniz. Eğer “İptal” seçeneğini seçerseniz güncelleme yapılmayacak ve oyundan çıkacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *