Pavyonlar Ne Zaman Açılacak?(Doğru cevap)

Barlar pavyonlar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla başlayacak normalleşme kapsamında, bar, pub, eğlence mekanları ve pavyonların açılacağı biliniyor. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın duyurduğu ve 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olacak Kabine toplantısı kararları: Sokağa çıkma kısıtlamaları (hafta içi, hafta sonu) tümüyle kaldırıldı.

Barlar diskolar açıldı mı?

1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırıldı. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak. Bu kapsamda konser ve müzik faaliyetlerinin de başlayacak. Aynı zamanda gece kulüpleri, barlar ve diskolar da belirlenen şartlar ve kapasite ile faaliyete geçecek.

1 Temmuz’da gazinolar açılıyor mu?

Peki, Eğlence mekanları açıldı mı? 1 Temmuz bar, pub, gazino, gece kulüpleri, pavyonlar açılacak mı? İşte detaylar! Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Temmuz’da eğlence mekanları açılıyor mu?

Daha önce Kovid-19 tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara verilen sinema salonları, hamamlar, sauna ve masaj salonları ile eğlence mekanları gibi iş yerleri de açılacak. Bu iş yerlerinde ve konaklama tesislerinde saat 24.00’ten sonra canlı müzik dahil müzik yayını yapılamayacak.

2021 Barlar ne zaman açılacak?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  2021 Pmyo Başvuruları Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

Disko barlar ne zaman açılacak?

Sağlık Bakanlığı, yayınladığı genelge barlar ile 1 Haziran’da kapılarını açacak işletmelerde uyulması gereken kuralları açıkladı.

Müzikli yerler kaça kadar açık?

1 Temmuz itibariyle başlamak üzere sokağa çıkma kısıtlamalarını tümüyle kaldırıldı. Müzikli eğlence mekanları saat 24:00’a kadar açık olacak.

Barlar saat kaça kadar açık?

Yeni normalleşme sürecinde atılan adımlardan birinin de salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanlarının 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılması ve saat 24.00’a kadar hizmet verebilmeleri olduğunu belirten Altun, “Ancak ne yazık ki yeni normalleşme uygulamalarına

Müzikli mekanlar kaça kadar açık?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısının ardından “1 Temmuz itibariyla sokağa çıkma kısıtlamasını tamamen kaldırıyoruz.” açıklamasında bulundu. Restoranlar ve kafelerin çalışma saatleri ile ilgili kısıtlamalar 1 Temmuz’dan itibaren kaldırılacak. Müzikli restoranlar ise gece 00.00’a kadar açık olabilecek.

Bar ve gece kulübü ne zaman açılacak?

İşte gece kulüpleri ile ilgili detaylar GECE KULÜPLERİ AÇILIYOR MU? Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

Müzikli mekanlar açıldı mı?

EĞLENCE MEKANLARI AÇILDI MI? 1 Temmuz itibarıyla sokağa çıkma kısıtlamalar kaldırıldı. (Kovid-19 tedbirleri) Şehirler arası seyahat kısıtlamalarıyla şehir içi toplu taşıma araçlarındaki sınırlamalar sona eriyor. 1 Temmuz’dan itibaren müzikli eğlence mekanları ise 24.00’a kadar açık olacak.

Eğlence mekanlar kaça kadar açık 1 Temmuz?

EĞLENCE MEKANLARI NE ZAMAN AÇILACAK? Salgın tedbirleri nedeniyle faaliyetlerine ara veren müzikli eğlence mekanları 1 Temmuz itibarıyla belirlenecek kurallar çerçevesinde açılacak ve saat 24.00’e kadar hizmet verebilecek.

1 Temmuz 2021 eğlence mekanları açılıyor mu?

Kısıtlamadaki hafifleme 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren geçerli olacak. EĞLENCE MEKANLARI, GECE KULÜBÜ, GAZİNOLAR 1 TEMMUZ ‘DA AÇILACAK MI? Halihazırda faaliyetlerine ara verilmiş durumda olan tüm iş yerleri, 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tekrar faaliyet gösterebileceklerdir.

You might be interested:  Yeni Doğan Bebekler Ne Zaman Görmeye Başlar?

1 Temmuz Her yer açılıyor mu?

Genelgeye göre, Covid-19 tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara veren tüm iş yerleri ile sinemalar 1 Temmuz ‘dan itibaren tekrar açılacak. Tüm iş yerleri 1 Temmuz ‘dan itibaren, ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre belirlenmiş açılış-kapanış saatleri arasında hizmet verebilecek.

1 Temmuz 2021 nereler açılıyor?

2.5- Sokağa çıkma kısıtlamalarının sona ereceği 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tüm iş yerleri; ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre ilgili idare tarafından belirlenmiş olan açılış-kapanış saatleri çerçevesinde faaliyet gösterebilecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *