Papara Metal Kart Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

Papara metal Card ücretli mi?

Papara Card asla borçlandırmaz, hesaptaki bakiyeyi kullanır. Harcamalarını kolayca takip et, Cashback ile anında nakit kazan. Üstelik kart ücreti, kullanım ücreti, kart aidatı yok.

Metal Card nedir?

18 gram paslanmaz çelikten üretilen Papara Metal Card, plastik kartlardan farklı olarak metal üzerine lazer kesim ile işlenen kusursuz ayrıntılara sahip. Diğer kartlara oranla çok daha ağır ve dayanıklı bir yapısı var. Özel tasarımı ve sağlam yapısı ile kullanım ömrü de plastik kartlara göre çok daha uzun.

Papara Gold Kart nedir?

Papara Card, Papara hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Hesabına para yükleme noktalarından veya havale/eft yaparak para yükleyebilir, Papara Card ile yüklediğin parayı tüm dünyada harcayabilirsin.

Papara kart nerede?

Papara Card satış noktaları; D&R, hepsiburada, gittigidiyor, Kidega, n11.com, İstegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com, CarrefourSA Online Market ve Teknosa’dır.

Papara Black kart ücretli mi?

Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Aylık kart ücreti alınmaz.

Papara ücretli mi?

Hesap açılışı ve kullanım ücreti Papara hesabını saniyeler içinde açıp ücretsiz kullanmaya başlayabilirsin. Papara hesaplarına para transferi Papara hesabından başka bir Papara hesabına para göndermek her zaman ücretsiz. IBAN’a para transferiPapara hesabından istediğin IBAN’a ücretsiz para gönderebilirsin.

You might be interested:  Uzman Alımı Ne Zaman?(Çözülmüş)

TS papara Card nedir?

Papara Card nedir? Papara hesabınıza yüklediğiniz tutar kadar harcama yapabildiğiniz, harcama kontrolünün tamamen size ait olduğu ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı veya banka kart’ının işlem yapabildiği her yerde güvenle işlem yapabilirsiniz.

Papara Edu nedir?

Papara Edu Card, öğrenciler için sunulan bir harçlık hesabıdır. Papara ‘nın diğer kartları gibi temassız özelliği vardır ve seni asla borçlandırmaz. Hesabındaki bakiyeye göre harcama yapar ve harcarken de Papara Cashback Programındaki markalardan nakit kazanırsın.

Papara Edu nasıl alınır?

Papara Edu programına dahil olan kantinlerden Papara Edu Card’ını ücretsiz alabilirsin. Okulun programa dahil olmasa da Edu Card’ını aşağıdaki satış noktalarından alabilirsin. Paparca Edu Card alabileceğin satış noktaları:

  1. CarrefourSA.
  2. D&R.
  3. GittiGidiyor.
  4. Hepsiburada.
  5. Teknosa.
  6. n11.
  7. Kidega.
  8. istegelsin.

Papara Card kredi kartı mı?

Papara kart, tüm dünyada para çekebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli kart. Ön ödemeli olması; kendi paranı harcadığını kredi kartı gibi düşünmeden harcayıp ekstre gelince ödeme zamanında sıkıntıya düşülmediğini ve ancak yükledikçe harcanan anlamına geliyor.

Papara hangi marketlerde geçerli?

Papara Card’ını iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, her yerde özgürce kullanabilirsin.

Papara ne işe yarar?

Papara, kullanıcılarına internet üzerinden 7/24 alışveriş, ödeme, döviz alıp satma ve para transferi gibi birçok finansal işlem imkânı sunan bir dijital cüzdandır. Papara ayrıca, Master Card altyapısı ile hizmete sunduğu Papara Card ile fiziksel alışveriş ve banka ATM’lerinden işlem yapma olanağı sağlar.

Papara Lite kart nasıl alınır?

Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları ise D&R, gittigidiyor, hepsiburada, Teknosa, n11.com, kidega, istegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir. Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Lite Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

You might be interested:  Faiz Açıklaması Ne Zaman?(Çözülmüş)

Papara Black Card nasıl alınır?

Papara Black Card, web sitesi veya mobil uygulama üzerinden başvuru yaparak temin edebileceğin ve bu sayede sözleşmeli hesaba geçebileceğin, sana özel hazırlanarak gönderilen ve hesabındaki bakiye kadar harcama yapabileceğin Papara Card ‘dır.

Papara Black kart her yerde geçer mi?

Diğer ödeme araçlarını ve banka kartlarını kullanabildiğin her yerde Papara Card’ını da kullanabilirsin. Tüm Papara Card’lar gibi Papara Black Card da dünyanın her yerinde geçerlidir. İster yurt içinde ister yurt dışında ister fiziki ve ister internet üzerinden yapacağın alışverişlerde kartını güvenle kullanabilirsin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *