Outlast 3 Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

2017’den bu yana bir açıklanan bir sessiz kalınan üçüncü Outlast oyunu nihayet bi resmiyet kazanmış oldu. Yayınlanan sinematik fragmanda da belirtildiği üzere Outlast Trials, 2021 yılında piyasaya çıkacak. Kesin bir tarih henüz belli olmasa da oyunun 2021’in ikinci yarısına yakın bir tarihte gelmesi bekleniyor.

Outlast ne zaman cikacak?

Oyunda, Miles Upshur adındaki bir gazetecinin Lake County, Colorado dağlarının derinliklerinde bulunan “Mount Massive Asylum” isimli garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesini haber yapmak için bir el kamerası ile tek başına girdikten sonra yaşadığı olaylar oynanmaktadır.

Outlast 2 hikayesi nedir?

Outlast 2, ana karakter olan gazeteci Blake Langermann’ın, eşi Lynn ile beraber, Jane Doe ismindeki hamile bir kadının cinayetini araştırmak için gittikleri Arizona çöllerinde yaşadıklarını konu edinmektedir. Serinin The Outlast Trials adlı üçüncü oyununun 2021 yılında piyasa sürülecek.

Outlast 3 online olacak mı?

Geliştirici Red Barrels, yeni Outlast oyununun çevrimiçi bir şekilde oynanabilir olacağının garantisini verdi. Oyuncular,ister yalnız ister arkadaşlarıyla beraber oynasın, korkuyu hissedecekler” açıklamasını yaparak yeni oyunun isteğe bağlı olarak çevrimiçi bir şekilde oynanabileceğini garantiledi.

Outlast hangi oyun motoru?

Unreal Engine 3.5 oyun motoru ile geliştirilen oyun sonuna kadar korku ve gerilim vadediyor.

Outlast 2 hikayesi gerçek mi?

Yukarıda bahsettiğim gibi, oyunun ön planında yer alan ve tüm makinenin çalışmasını sağlayan dişli oyunun hikâyesi. Outlast 2 ‘nin ilham aldığı gerçek hikâye 1978 yılından gelmekte. Güney Amerika’da bir tarikat kuran Jim Jones, insanları kandırarak kendi krallığını kurar.

You might be interested:  Kolonoskopi Sonucu Ne Zaman Çıkar?(Mükemmel cevap)

Outlast 2 neden yasaklandı?

Avustralya, Outlast 2 isimli korku türündeki oyunu, cinsel şiddet içerdiği gerekçesiyle yasakladı.

Outlast 2 kaç saatte biter?

Outlast: Ultimate Horror Bundle, Outlast 1, Outlast Whistleblower ve tüm yeni Outlast 2 ‘de 20 saatlik korkunç oyun içeriyor.

Outlast oyunun amacı ne?

Oyunun hikayesi bizi önce 1945 yılına götürüyor. The O.S.S, Nazi Almanyası’ndan bilim adamlarını, Amerika adına araştırma yapmaları için toplar ve bazı operasyonlar düzenlemeye başlarlar. Sonraki görüntüler ise 1967 yılındandır; akıl sağlığı bozuk olan suçlular, bir araya getirilir.

Waylon Park kimdir?

Waylon Park, Outlast:Whistleblower DLC paketinde yönettiğimiz karakter. Waylon Park ‘ın mesleği oyunun geçtiği yer olan Murkoff Akıl Hastanesi’nde yazılım mühendisliği(?) dir. Waylon Park hastaneden bacağı kırık bir şekilde kurtulmuştur.

Outlast ın hikayesi gerçek mi?

Türkçe’ye Mezar Buluşmaları olarak çevirilen, 2 filmden oluşan bir seri de Outlast ‘in geçtiği mekanlara oldukça benzemektedir. Ayrıca işin can alıcı noktası ise Mezar Buluşmaları 1, gerçek olaylardan esinlenerek çekilmiştir… Yani, bazı insanlara göre Outlast, gerçek bir hikayeden alındı.

Outlast oyun ne kadar sürüyor?

yaklaşık üçbuçuk-dört saatlik bir oynanış süresi var. normal bir oyun için kısa gelebilir ama bu oyunu oynarken içinizden lütfen lann!!

Outlast 2 kaç sattı?

Bundan dolayı oyun fiyatında da artışa gidilmiş ve oyunculardan 29.99 dolar talep edilmişti. Son olarak Red Barrel CEO’sı Philippe Morin, Outlast ve Outlast 2 oyunlarının toplamda 15 milyon adet sattığını resmen açıkladı.

Outlast 2 kaç yaş üstü?

Outlast 2 Hakkında Ailelere Tavsiyeler Oyunun Pegi oyun derecelendirme sistemine göre 18 yaş üstü yetişkinler için uygun olduğu görülmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *