Murat Göğebakan Ne Zaman Öldü?

Murat göğe bakan nasıl öldü?

Murat Göğebakan 2009’da kansere yakalandı Başarılı sanatçı, 2009’un Mayıs ayında grip olduğu düşüncesiyle gittiği hastanede, kan kanseri olduğunu öğrendi. İlerleyen hastalığı dolayısıyla hastaneye yatan sanatçı, 2010’da hastalığını yenerek müzik hayatına devam etti.

Murat Göğebakan kaç evlilik yaptı?

Murat Göğebakan ‘ın ilk evliliğinden Bülent isminde bir çocuğu vardır. 1994 yılında ilk eşinden ayrılan Göğebakan, 2000 yılında Sema Bekmez’le evlenmiştir. Yaklaşık on yıl süren bu evlilik ise 2010 yılında son bulmuştur.

Murat goge bakan nereli?

Hayatı 9 Ekim 1968 tarihinde Adana’da doğdu. Anne ve babası Almanya’da çalışmakta olduğundan 7 yaşına kadar Adana ile Almanya arasında gidip gelerek yaşadı. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı.

Murat Göğebakan öldü mü?

Üniversite eğitimini bitirdikten sonra 1995 yılında hayallerini gerçekleştirmek ve albüm çıkarmak için İstanbul’a gelen sanatçı 1996 yılında ilk albümünü çıkardı. Murat Göğebakan 9 Ekim 1968 yılında Adana’da dünyaya geldiktan sonra 31 Temmuz 2014 yılında İstanbul’da hayatını kaybetti.

Murat Göğebakan ne kanseriydi?

Uzun zamandır lösemiyle (kan kanseri ) mücadele eden ünlü sanatçı Murat Göğebakan hastalığa yenik düştü ve hayatını kaybetti. Uzun süredir kanser tedavisi gören ünlü sanatçı Murat Göğebakan, fenalaşması üzerine yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı.

Murat Göğebakan neden oldu?

Uzun süre kanser (lösemi) tedavisi gören Göğebakan; 24 Temmuz 2014 tarihinde rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede 31 Temmuz 2014 tarihinde ölmüştür.

You might be interested:  Su Ne Zaman Içilmeli?(Doğru cevap)

Murat Göğebakan eşi kiminle aldatti?

2009 yılında kansere yakalanan Murat Göğebakan, hastalığı yendikten kısa süre sonra eşi Sema Bekmez’le yollarını ayırmıştı. Ayrılığın gerekçesi ihanetti. Ünlü şarkıcı, kendisini basketbolcu Doğan Deniz Yiğit’le aldattığını ileri sürdüğü eşine boşanma davası açtı ve dava geçen yıl sonuçlandı, çift resmen boşandı.

Murat Göğebakanın ilk eşi kim?

Merhum şarkıcı Murat Göğebakan’ın eski eşi Sema Bekmez hayatını kaybetti. 51 yaşındaki Bekmez’in şeker komasına girerek yaşamını yitirdiği öğrenildi. Merhum Murat Göğebakan ile 2000-2011 yılları arasında evli olan ünlülerin menajeri Sema Bekmez bu sabah hayatını kaybetti.

Murat Göğebakanın kaç çocuğu var?

Buruk Mezarlığı’na defnedilen Murat Gögebakan ‘ ın Bülent adında bir oğlu var.

Murat Kekilli nereli?

18 Nisan 1968 yılında Adana’da doğan Murat Kekilli; İlk, orta ve lise eğitimini de Adana’da tamamladı. Kocavezir Mahallesi’nde oturan ailesinin fakir olması nedeniyle tatillerde, Adana ve Ceyhan’da karpuz tarlalarında çalışmıştır.

Haluk Levent’in memleketi neresi?

26 Kasım 1968 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Yamaçlı mahallesinde doğmuştur. Dokuz kardeşin sekizincisi olan Haluk Levent, ailesinin Nusayri olduğunu fakat Arap olmadıklarını ifade etmektedir.İlkokulu Sabancı İlköğretim Okulu’nda okudu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *