Muhteşem Cuma Ne Zaman 2020?(Çözülmüş)

Black Friday indirimleri bu yıl 26 Kasım Cuma gününe denk gelmektedir.

Muhteşem cuma indirimleri ne zaman 2021?

Black Friday bu yıl 26 Kasım 2021 Cuma gününe denk gelecek. Birçok alışveriş firması ilgili hafta boyunca indirim kampanyaları düzenleyecek.

Hepsiburada Efsane Cuma ne zaman başlıyor?

HEPSİBURADA EFSANE CUMA BAŞLADI MI, NE ZAMAN BAŞLAYACAK 2021? Hepsiburada Efsane Cuma etkinliği 21-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Birçok e-ticaret sitesinin bir hafta süresince indirim yapması bekleniyor.

Muhteşem cuma indirimi ne zaman?

Efsane Cuma indirimleri, kasım ayında başlıyor ve bir müddet devam ediyor. Birçok firmanın özel olarak belirlediği indirimleri sunduğu Efsane Cuma yurt dışında Black Friday olarak biliniyor. Hem satıcıların hem de alıcıların merakla beklediği Efsane Cuma bu yıl 26 Kasım 2021 tarihinde başlayacak.

Black Friday de ne kadar indirim olur?

Türkçe’ye “kara cuma” şeklinde çevrilen Black Friday, dünya genelinde düzenlenen bir alışveriş festivaline verilen bir isimdir. Türkiye’de efsane cuma ya da muhteşem cuma gibi isimlerle de anılan bu alışveriş festivalinde, onlarca marka %80’e varan indirimler düzenliyor.

You might be interested:  Ara Yıl Tatili Ne Zaman?(Doğru cevap)

Şahane Cuma indirimleri ne zaman bitiyor?

Efsane Cuma indirimleri 30 Kasım 00:00’da başlayıp 10 Aralık günü 24:00’da bitiyor. Turkcell Harika Günler indirimleriyle akıllı telefondan tablete birçok üründe uygulanacak kampanya 30 Kasım 2021 ve 10 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Kara Cuma indirimleri ne zaman başlayacak?

BLACK FRİDAY NE ZAMAN BAŞLAYACAK? Black Friday, ABD’de Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932’den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Black Friday 2021 yılında 26 Kasım tarihine denk geliyor.

Hepsiburada Efsane Cuma 2021 ne zaman?

Türkiye’de Black Friday ve Efsane Cuma olarak bilinen bu indirim çılgınlığı, 26 Kasım 2021 Cuma günü başlayacak.

Hepsiburada indirim günleri ne zaman 2021?

Alışveriş yapacak vatandaşların heyecanla beklediği Hepsiburada Kasım indirimleri şimdiden internette trendler listesine girdi. Birçok ürünü indirimli fiyatlarla vatandaşlarla buluşturan Hepsiburada Efsane 11 indirimleri kampanyası 7 Kasım 2021 tarihinde akşam saatlerinde ilgililerin hizmetine sunuluyor.

Hepsiburada 25 TL indirim nasıl yapılır?

25 TL Hepsiburada İndirim Kuponu İninal kartınızla Hepsiburada internet sitesi veya mobil uygulamasında süpermarket bölümünden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette kart bilgilerini girdiğiniz anda 25 TL değerinde hepsiburada indirim kuponuna sahip olabileceksiniz.

Black Friday ne zaman Hepsiburada?

Black Friday ise Amerika’da Şükran Günü’nden sonraki ilk cumadır. Bu günde mağazalarda büyük indirimler gerçekleşir. Hepsiburada ‘da ise bu kampanya Efsane Cuma olarak geçer.

Efsane Cuma kaç gün sürecek?

5 gün sürecek Black Friday indirimlerinde cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan kozmetiğe, giyimden ayakkabıya, süpermarket ürünlerinden mobilyaya ve aklınıza gelebilecek yüz binlerce üründe büyük indirimler sadece Trendyol’da.

Black Friday ne zaman Trendyol?

Türkiye’nin en çok alışveriş yapılan online sitesi Trendyol ‘Efsane Günler’ kampanyasını başlattı. İndirimler 23- 26 Kasım 2021 tarihleri arasında devam edecek. Efsane Cuma indirimleri 21 Kasım’da başladı ve 26 Kasım’da sona erecek.

You might be interested:  Koza Altın Mahkemesi Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Kara Cumada ne kadar indirim olur?

Türkçe’ye ” kara cuma” şeklinde çevrilen Black Friday, dünya genelinde düzenlenen bir alışveriş festivaline verilen bir isimdir. Türkiye’de efsane cuma ya da muhteşem cuma gibi isimlerle de anılan bu alışveriş festivalinde, onlarca marka %80’e varan indirimler düzenliyor.

Trendyol ne zaman indirime girer?

Trendyol efsane günler indirimi 2021 senesinde 26 Kasım’da başlayacak. Trendyol 11.11 İndirimleri Ne Zaman Başlayacak? Trendyol 11.11 indirimleri 2021 senesinde 9 Kasım Cuma günü başlayacak ve 11 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Zara Black Friday indirimi yapıyor mu?

Zara black friday indirimi 2021 senesinde tıpkı diğer İnditex grubu markalar gibi 27 Kasım Cuma günü başlayacak. Zara mobil uygulaması için 26 Kasım akşam saat 20.00’da başlayacak indirim, online mağaza için 26 Kasım akşam saat 21.00’da başlayacak. Fiziki mağazalar için ise 27 Kasım Cuma günü başlayacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *