Mucize Doktor Tekrarı Ne Zaman?

Mucize Doktor tekrar bölümü Cumartesi günü saat 20:00’da ve bugün 11:15’te kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Fox Tv’de yayınlanacak.

Mucize doktor Tekrarı Hangi Gün?

Tekrarı 28 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 00:15’de. Mucize Doktor yeni bölümüyle 15 Nisan 2021 Perşembe saat 20:00’de. Tekrarı 18 Nisan 2021 Pazar günü saat 15:30’da. Tekrarı 21 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 00:15’de.

Mucize Doktor kaç ülkeye satıldı?

Madd Entertainment, Mucize Doktor dizisi için yeni satış haberleri duyurdu. 9 yeni ülkede daha ekrana gelmeye hazırlanan dizinin yayına girdiği ülke sayısı böylece 66’a çıkacak. Dizinin İspanya, Uruguay, Porto Riko, Kosta Rika, Estonya, Pakistan, Hindistan, İsrail ve Güney Afrika’ya satıldığı açıklandı.

Mucize doktorlar hangi kanalda?

FOX | Dizi İzle – Mucize Doktor.

Mucize Doktor kaç bölüm çekildi?

Dizi 27 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 64. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Mucize Doktor yeni katılan oyuncu kim?

Mucize Doktor dizisinin kadrosuna oyuncu Serkan Keskin dahil oldu. Keskin, 57. bölümden itibaren izleyici ile buluşacak. Oyuncu Serkan Keskin, FOX’un MF Yapım imzalı Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katıldı. Keskin dizide, ‘teşhis dehası Muhsin’ karakterini canlandıracak.

Mucize Doktor doruk kim?

Hakan Kurtaş (7 Eylül 1988, İzmir, Türkiye), Türk dizi ve sinema oyuncusu. Lise hayatını Bursa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Kurtaş’ın annesi resim öğretmeni, babası çocuk doktoru.

You might be interested:  Tomografi Sonuçları Ne Zaman Çıkar?(Çözüm bulundu)

Mucize Doktor yönetmen kim?

Diziyi 54. bölümden itibaren Yağız Alp Akaydın yönetecek. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği ve başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ile Sinem Ünsal’ın paylaştığı “ Mucize Doktor ” dizisinin yönetmeni Aytaç Çiçek, yapımın yeni projelerine hazırlık aşamasına girmesi nedeniyle koltuğunu Yağız Alp Akaydın’a devretti.

Doktorlar dizisi hangi gün?

Doktorlar, 3 Mayıs Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 16.45’de teve2 ekranlarında yayınlanacak.

Mucize Çırak hangi kanalda?

Çırak | Belgesel | TRT İzle.

Mucize doktor son bölümde ne oldu?

Ama Mucize Doktor 64. bölüm ile final yaptı. Ferman, Tanju’nun kızının kalp ameliyatı için geri döner. Tanju geçmişiyle yüzleşirken Nazlı, Ferman ve Ali’nin olmadığı bir hastane hayal etmeye çalışır. Ali sonunda kararını verir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *