Mng Kargo Ne Zaman Gelir?(Doğru cevap)

Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

MNG kargo hangi günleri ilçe dağıtım?

En çok merak edilen konular arasında yer alan MNG kargo dağıtım günleri ve saatleri şu şekilde: MNG kargo tarafundan Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi 08.30 ile 18.00 arası dağıtım yapılmaktadır.

MNG kargo saat kaçta yola çıkıyor?

MNG kargo Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi 08.30 ile 18.00 arası dağıtım yapılmaktadır. MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.

MNG kargo ile neler gönderilebilir?

Gönderi Rehberi | MNG KARGO. Belirli sürelerde bir yerden başka bir yere taşınan, tek parçada 100 kg’yu geçmeyen, ambalaj ve kap içerisinde olan dosya, paket,koli, sandık vb. eşya ve emtialara kargo denir. 3. Alıcı varış merkezinde kargoyu teslim alsın.

You might be interested:  Mtv 2 Taksit Ne Zaman?

Dağıtıma çıkan kargo ne zaman gelir?

Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

MNG Kargo köylere gider mi?

Bazı köy ve kasabalara haftanın belirli günlerinde dağıtım yapmaktadır. MNG kargo veya Yurt İçi Kargo şubesi olmayan bir bölgede bulunuyorsanız siparişiniz dağıtım yapılacak güne göre gönderilir. Aktarmaya takılan kargolar 1 gün gecikmeli olarak teslim edilir.

MNG Kargo Mobil teslimat ne demek?

Göndericinin gönderi yapılırken talebi üzerine ilgili kargo varış şubesine ulaştığında alıcıya telefon araması ile kargosunun şubeye ulaştığı bilgisi verilir. Bilgilendirmenin ardından alıcı müşterimiz kimlik ibrazı ile kargosunu şubeden teslim alabilir.

MNG kargo dağıtımı saat kaça kadar?

Kargonuzun, aynı gün dağıtılması için MNG Kargo şubelerine en geç saat 10:00’a kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

MNG Kargo dağıtım kaça kadar?

MNG KARGO DAĞITIM GÜNLERİ VE SAATLERİ MNG kargo Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma yani hafta içi 08.30 ile 18.00 arası dağıtım yapılmaktadır. MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.

Kargo dağıtımı saat kaça kadar sürer?

Türkiye’nin en çok kullanılan kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi Kargo hafta içi günlerde sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu Çalışma saatleri cumartesi günü yarım mesai olan Yurtiçi Kargo 16.00’da kapanır. Pazar günleri ise tamamen kapalı olmaktadır.

Kargoda Gıda taşınır mı?

BELİRLİ ŞARTLARDA TAŞINACAK KARGOLAR Muhteviyatı gereği bozulma ihtimali olan gıda ürünleri(peynir, zeytin, turşu, salça, et ürünleri, yumurta, vb.) Yanıcı, yakıcı, patlayıcı, zehirleyici ve fena kokulu olmayan sıvı maddeler, sağlam(plastik, çelik, alüminyum) bidon veya kaplarda taşınabilir.

You might be interested:  Inditex Indirimi Ne Zaman?(Doğru cevap)

Kargo ile ne gönderilmez?

Neleri Taşımıyoruz?

  • Akıcı, yanıcı, patlayıcı, zehirli ve tehlikeli kimyasal maddeler.
  • Bozulabilecek, dökülebilecek veya kötü kokulu gıda maddeleri ile teneke ve plastik bidon içinde sıvı yağ, ham deri vb ürünler.
  • Uç kısımları köşebent ile kapalı olmayan sivri uçlu, delici kargolar.

Kargolar genelde saat kaçta gelir?

1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 arası hizmet veriyor.

Dağıtıma çıkan Aras Kargo ne zaman gelir?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz. Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *